Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a szűrkék téleg embereket...

Ha a szűrkék téleg embereket rabolnak miért teszik?

Figyelt kérdés

én szerintem lehetcséges hogy márn a fajuk legalább 10.000 éves és a technológiai fejlődésük az életük meghosszabítása véget képtelenek lettek szaporodni hagyományos módon és klónozáshoz folyamodtak de márn az se működik mert a hosszú évek alat genetikai torzulás jelentkezet a sejtjeikben amelyet a klónozáás okozot .

Lehet hogy a mi testfelépítésünk hasonlít ahoz amilyen az övék volt 10.000 évvel ezelöt és a mi genetikánk ból próbálják hejre hozni azt amit ők elrontottak vagyis vissza akarnák nyerni a természetes szaporodó képességüket

Ti mit gondóltok róla ez is egy lehetőség a sok közűl?



2012. máj. 3. 21:56
1 2 3
 21/23 Alenn válasza:
Sok volt a Csillagkapu? :D Amúgy szerintem is úgy van :). A CSK-ban nagyon jól bemutatták eme fajt.
2012. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Elvégre minden mese és fikció a valóságon alapúl egy picit
2012. júl. 23. 12:15
 23/23 HardQuestion válasza:

Minden bizonnyal nyomós okuk van rá, engem minimum 2x térítettek el,( ennyire emlékszem )


Bár rohadtul nem kérdezték akarok e menni, de legalább vissza hoztak. :D

2019. ápr. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!