Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a szűrkék téleg embereket...

Ha a szűrkék téleg embereket rabolnak miért teszik?

Figyelt kérdés

én szerintem lehetcséges hogy márn a fajuk legalább 10.000 éves és a technológiai fejlődésük az életük meghosszabítása véget képtelenek lettek szaporodni hagyományos módon és klónozáshoz folyamodtak de márn az se működik mert a hosszú évek alat genetikai torzulás jelentkezet a sejtjeikben amelyet a klónozáás okozot .

Lehet hogy a mi testfelépítésünk hasonlít ahoz amilyen az övék volt 10.000 évvel ezelöt és a mi genetikánk ból próbálják hejre hozni azt amit ők elrontottak vagyis vissza akarnák nyerni a természetes szaporodó képességüket

Ti mit gondóltok róla ez is egy lehetőség a sok közűl?



2012. máj. 3. 21:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Van valami számukra értékes az emberi testben, ami az ő testükben nincs, és ha beletennék magukba azt a dolgot ami az emberben van, akkor teljesülne a régen kívánt vágyuk.
2012. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A megfelelő körülményeket a 4D-re értettem, de igazából az 5. dimenzióban lenne teljes az emberi test, mint a belső Földön.
2012. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Huuuu bazzzzz
2012. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Azért rabolnak embereket, hogy megtanítsák nekik a nyelvtant.
2012. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Szonjus válasza:
Azért, hogy elvigyenek egy jó pszichiáterhez, hogy meg tudd különböztetni a meséket, a valóságtól és utána arra kényszerítenek, hogy részt vegyél egy magyar helyesírási tanfolyamon. De lehet, hogy s*ggbe akarnak sz*xelni, hogy megtermékenyítsenek, és nem is tudod, hogy elraboltak és pár hónap múlva sok pici UfO bébi bújik ki belőled és mind rádv*rik aztán megesznek és mennek embereket rabolni...
2012. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
ha ha nagyon vicces a helyes írást leszarom amúgymeg nagyokos az ufoknak nem lehetnek bébiei mert annak jelentése azonosíthattalan repülő tárgy erre mit mondol nagyokos
2012. máj. 23. 12:52
 17/23 A kérdező kommentje:
ja mégvalami a helyes írásról nem kérdeztem semmit meg eleve semmi köze a témához ez egy fórum nem pedig helyesíró verseny
2012. máj. 23. 12:54
 18/23 anonim válasza:

Tudod, haver, a Csillagkapu csak egy Sci-fi, tudományos fantasztikum ami azt jelenti, HOGY NEM VALÓSÁG!


De most komolyan. Az emberiség civilizációja Egyiptommal együtt kb 7ezer éves, bolygóközi utazásra még messzemenően nem vagyunk képesek, viszont a DNS megváltoztatására már képessé vált az emberiség, sőt gyártani is.

[link]


Mi a fenének vinnék el az idegenek az embereket ilyen célból?

2012. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
tudom én is csak azért tettem ki ezt a kérdést hogy akár ez is lehet egy válasz a sok közűl ja és örülök hogy valaki végre észre vette honnan szedtem ezt a kérdést
2012. máj. 25. 18:00
 20/23 A kérdező kommentje:
ja és köszi a dns ről szóló linket szeretek az új felfedezésekről olvasgatni ha tuc még hasonlókat küldjél légyszi
2012. máj. 25. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!