Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha lehetséges lenne a csillagk...

Ha lehetséges lenne a csillagközi utazás, és találnák értelmes, de nálunk fejletlenebb földönkívüli civilizációt, mi is azt csinálnánk velük, amit állítólag velünk csinálnak az idegenek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy elrabolnánk őket és kísérleteznénk rajtuk, megjelölnénk őket valami nyomkövető félével, szexelnénk velük, és még más ilyen ufós dolgot, mint amiről az eltérítettek számolnak be.
2012. máj. 14. 18:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Lehetséges,bár szerintem felvennénk velük a kapcsolatot,úgyis annyira beszélgetni akarnak velük.


Drakonak szolics,ne haragudj,de az írásod olyan,mint ha a Google fordító fordította volna le egy idegen nyelvről.

2012. júl. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A történelem alapján a válasz eléggé egyértelmű: gyarmatosítanánk őket, és kész.

Tehát elvennénk a földjeiket, erőforrásaikat, az ellenállókat leölnénk, a maradékot meg rabszolgákká és/vagy nincstelenekké tennénk. Ahogy az elődeink tették észak -és délamerikában, indiában, stbstb., vagy ahogy ma teszik irakban, afganisztánban.


Ugyan mi okunk lenne barátkozni meg jópofizni egy fejletlenebb fajjal, abból nekünk semmilyen előnyünk nem származna.

Pár galamblelkű hippi meg greenpeace-es persze erőltetné, meg próbálnák a közvéleményt is a békés együttélés felé terelni, de akkor viszont a küldetést irányító kormányok simán kiprovokálnának/megrendeznének egy támadást, ami után már lenne alap az erőszakra. Így megy ez mindig.

2013. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

BTW pont ennek a verziónak, amit írtál, semmi értelmét az égvilágon nem látom:

elképesztő mennyiségű pénzt és energiát és erőfeszítést beleölünk abba, hogy elutazzunk egy másik bolygóra, csak azért, hogy elraboljunk és megb@s.s.zunk pár idegen lényt... :D

Most komolyan, ennek mi értelme van? :D

Pont ezért röhögök én a sok UFO-bzin, akik tényleg elhiszik, hogy a földönkívüliek ezt csinálják velünk, mert ez annyira irracionális és épp ezért valószínűtlen cselekvés lenne, hogy nagyon..

2013. dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk arra gondolsz hogy például a majmok bolygója lenne az? Mert akkor észre sem vennék hogy a bolygólyukon kívüliek vagyunk és zűrhajóval jöttünk.

Szerintem genetikailag kutatnánk őket, el is vinnénk párat illetve megvizsgálnánk az élővilágukat illetve hogy mennyi arany, drágakő és ritkaföldfém van a bolygólyukon.

2019. aug. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
120 fényéves körzetben nincs intelligens élet , ha lenne màr tudnánk róla és ők is rólunk , az nem zàrható ki hogy az univerzumban nincs csak hàt a nagy távolságok az univerum koràt figyelembe véve sok sok bolygó lehet akik több milliàrd évvel előttünk jàrnak és kialakulhatott az intelligens élet és valószinű hogy van ilyen nem is egy a több trilliard bolygó közül csak nagyon messze .
2022. jan. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
De én úgy tudom , ha találnának valahol életet , az embernek nincs joga abba beleavatkozni , és nem tehetné tönkre kutatási vagy kizsákmányolási céllal , más kérdés hogy azt mennyire tartanàk be..Dokumentum filmben làttam erről , megfigyelni megfigyelhetni beavatkozni a környezetükbe nincsen joga.
2022. jan. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem volt bölcs dolog szondát küldeni a csillagok közé, mert ha egyszer egy olyan faj talàl rà az emberek üzenetére amelyik nem békés szándékú , és fejlettebbek akkor a jövő emberei még akàr egy invàzió szerű filmet élőben àtélhetnek símàn.
2022. jan. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!