Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Mainak 20:35-20:45. ig...

A Mainak 20:35-20:45. ig különös hangokat lehetett hallani Ózdon, máshol is lehetett esetleg tapasztalni? Vagy mi volt eggyáltalán?

Figyelt kérdés

Figyelem, ez nem ufó vagy bármi legalábbis nem azért írom, tehát lehetőleg ne trollkdojatok köszi.


Tehát ma ahogy készültem a bl döntőre hirtelen 20:35 körül különös hangokat lehetett hallani, petárda durrogtatás szerű csak sokkal hangosabb volt és folyamatosan lehetett hallani 20:45-ig néha sokkal hangosabban és intenzívebben.

Először halál konmolyan azt hittem kitört a háború és lőnek vagy bombáznak, aztán mondom egy gengszter filmbeni jelenet és valahol hatalams bandaháború dúl vagy mi?

Kinéztem de semmit nem láttam, egy irányból jött de aztán jobban meghallgatva máshonnan is jött az éget néztem de semmi repülő vagy vihar(hát valljuk be nem lehetett vihar mert annak nem ilyen a hangja)...


2012. máj. 20. 01:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
az csak én voltam épp a ladát szereltem
2012. máj. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
ózdi vagy? sinter vagy
2012. máj. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Valaki így ünnepelte a névnapját vagy születésnapját. Nálunk is van egy gazdag család,akinek ez a szokása.
2012. máj. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

# 3/4



hidd el ez nem tüziját vagy petárda volt.

egyrészt sokkal hangosabb volt semmi látható jel nem volt az égen.

a petárdaszerűt csak azért mondtam h kb úgy hangzott, mert máshoz nem tudom hasonlítani, de nem az volt.

2012. máj. 20. 07:53
 5/19 anonim ***** válasza:
Budapesten nem voltak ilyen zajok.
2012. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Pietrosol ***** válasza:
81%
Ózd a csodák csodája!
2012. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Honnan tudo, hogy nem tüzijáték volt? Nálunk is sokszor van 10-15 percig szombatonként, fényjelenség nem mindig van, mert takarásban is lehet.
2012. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Petárda vagy tűzijáték volt, csak tőletek nem lehetett látni.
2012. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
érdekes,de ha csak hangokat hallottál és villanásokat nem akkor nincs ötletem.köszi hogy elmesélted és bemerészkedté la troll barlangjába.
2012. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ja a villanásokat látni értettem nem pedig hallani de mivel nincs itt szerkesztési gomv ezen a gyk-ér fórumon így kénytelen vagyok ezt külön leírni:P
2012. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!