Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy a 2. világháb...

Lehetséges, hogy a 2. világháborúban a Nácik gyors technikai fejlődését, valamiféle idegen technológia "segítette"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2012. máj. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2012. máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A rakétahajtóművet német tervezte. A torlósugár-hajtóművet német tökéletesítette. Werner von Braun, nem véletlenül neveztetik az űrrepülés atyjának.

A náciknak remek tudósok dolgoztak. Ennyi.


Megnyerhették volna a háborút, ha vezető posztokon nem számított volna a politika beállítottság! Pl már a háború elején rendelkeztek sorozatgyártásra kész, torlósugár-hajtóműves vadászgépekkel. De nem gyártották, mert a fejlesztő gyáros a gyára vezetését nem volt hajlandó az NSDPAP alá rendelni. Valamint Hitler is késve kapcsolt. Különben hamarabb kezdték volna a hosszújáratú bombázók fejlesztését.

Az is nagy gondot jelentett, hogy a háború előtt és elején vénségek határoztak az újításokról, akiknek túlontúl konvencionális volt a gondolkodása. Emiatt nem kaphattak szabad utat pl a Horten fivérek gépei. A háború végén már elfogadták volna a csupaszárny és más különleges gépeket, akkor viszont meg már nem volt rájuk pénz és anyag!

2012. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem miért kell rögtön azt feltételezni, hogy az emberek nem elég "okosak"? Vagy hogy a régen élt Maják okosabbak voltak mint mi, és megjövendőlték a világvégét? Valamint milyen érdekből segítette volna bármilyen földönkívüli civilizáció egy pszichopata vezette országot? Mi hasznot húztak volna belőle? Szerintem egy idegen sem tesz egy szalmaszálat se keresztbe ha nincs rá nyomós oka.
2012. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Utolsó, az idegen technológia, nem idegen civilizációt jelent.
2012. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Napkiraly ***** válasza:
már egyszer megválaszoltam,akkor nem csak cuccot adtak volna nekik,hanem megnyerették volna a háborút
2012. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Napkiraly ***** válasza:
te kérdezted ezt két hónapja is,nem?
2012. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem én tettem fel 2hónapja a kérdést, csupán azért érdekelt, mert egy-két helyen olvastam, hogy a háború előtt (vagy közben, ezt nem tudom pontosan) lezuhant egy csészealj Németország területén, vagyis nem azt állítom, hogy idegenek adtak volna át technológiát a Náciknak, hanem, a talált roncsokat felhasználhatták fegyverfejlesztésekre. Természetesen ezt nem mondom biztosra, mert hát honnan tudnám, lehet csak spekuláció.
2012. máj. 23. 00:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem, szó sincs róla. Azért fejődtek olyan gyorsan, mert Hitlernek hatalmas (sokszor értelmetlen vagy kivitelezhetetlen) tervei voltak, amiket szó nélkül teljesíteni kellett - akkor is, ha nem értettek vele egyet. Emiatt a megalománia miatt vesztették el a háborút. Ha pl Normandiában nem Tigrisekkel harcolnak, hanem ugyanannyi erőforrásból háromszor annyi PzIV-est gyártottak volna, lehet, hogy lett volna esélyük.
2012. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolsó te nagyon nem vagy tisztába a dolgokkal...

először is nem pz4 hanem párduc, pz4 már akkor rég elavult és gyenge volt...

másodszor meg nem normandián van a hangsúly...

és legfőképp nem azért vesztettek hanem mert nem volt semmi szövetségesük és az h több fronton kellett harcolni szovjetunió,usa és anglia ellen.

ezen országok hátországa elképesztő mennyiségben teljesített míg a németeket az utolsó évekbe már szanaszét bombázták.


Legfőbb baja az Hitler és a politika szerepe...


Atombombát is azért nem sikerült csak a németeknek gyártani mert hitler nem bízott a fegyverbe és nem támogatta a további fejlesztését.


Szinte biztos hogyha a németek nyernek mára már előrébb tartanánk sok techniaki dologban!

2012. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!