Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Háború létrejöhet?

Háború létrejöhet?

Figyelt kérdés

Lehet hogy most ember az ember ellen küzd,háborúzik..De lehetséges az hogy például az hogy,200 év,vagy ezer év múlva az ember(persze ha létezni fog még akkor e faj:D)UFO-kal fog háburúzni?Lehetséges hogy az ember egyszer a föld életbe maradásáér fog küzdeni?


-ja és igen,hisztek az UFOK-ban?

-Volt már élményetek,még ha nem is láttátok őket,de éreztétek hogy valaki vagy valami van a házban?

-Akár hangokat hallotatok ami nem emberi és állati ?


2012. jún. 6. 16:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,Véletlen még 1x leírtam hogy "az hogy"
2012. jún. 6. 16:37
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Már most is háború van Galaktikus federáció vs. Reptoidok.
2012. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszer egy szabályos egyenlőszárú háromszöget láttam az égen , élénksárga volt. Gondolom ufo volt , meg állitolag ez

a dátum nincs is olyan messze , pár hónap ,én nem tudom hova tegyem ezt a dolgot , állítólag 2012 dec. huszonvalahányadikán lesz invázió.

2012. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2012 december 21.én, éjfélkor lejár a maja naptár. Ennek nincs köze az ufókhoz. Máshoz se nagyon, de már mindennel láttam kapcsolatba hozva. A házban lévő jelenlét nem feltétlen földön kívüli...Főleg ha érezhető a jelenléte, és nem látható.
2012. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Trolololo!

1:Logikusan ha a földön kialakulhatot helyel közel "értelmes" élet akkor az univerzum egy másik pontján miért ne alakulhatot volna ki!

2: Hinni nem hiszek mert még nem találkoztam 1-el se.

3:Igen éreztem hogy zug a hütögépem meg hogy az asszony zsörötlödik a konyhában. :D

4:Igen! Szél zugását meg az esö dobolását az ablakon!

2012. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 x) ***** válasza:

Kezdjük azzal hogy egyáltalán nem vagyok realista és az idegenek létezésében is hiszek DE! : ha így folytatódnak a dolgok, 200 év múlva már emberek sem nagyon lesznek a Földön (esetleg milliárdosok, akik meg túl gyávák háborúzni, inkább lefizetik az idegeneket)

Ha meg mégis túléljük valahogyan gondolod lesz elég pénzünk és alapanyagunk szuperfegyvereket gyártani? Mert anélkül nem sokáig lesz háború, pár nap alatt leigázzák a bolygót. Szóval nem sok esélyünk van.

És jegyezzétek már meg hogy az UFO rövidítés azonosítatlan repülő objektumot jelent (unidentified flying object)és NEM földönkívüli lényt!

2012. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért ne jöhetne létre? Ha egy életforma annyira sikeres, hogy a bolygóján uralkodó fajjá (csúcsragadozó) válik, valamennyi agresszióval rendelkeznie kel és igényei is vannak.

1. Nem kell hinni bennük, mert ez nem vallás. Az "ufók" pedig nem csak vízfejű szürke gumigyerekek, de egyszerű bacik, egysejtűek is lehetnek. Nem kell rögtön a Star wars szintű világra gondolni.

2. Nem hinném ,hogy a földönkívüliek belopóznak este a házba és meglesnek minket zuhany vagy alvás közben. Az Edward Cullen stílusa.

3. Igen, hallottam már esni az esőt, villámlani, egyik se állati hang.


Amúgy ha idelátogatni egy esetlegesen sokkal, de sokkal fejlettebb civilizáció nem éppen békés szándékkal, akkor nem háború törne ki, hanem mészárlás (ugye minket ölnének le). De ennek semmi értelme nem lenne, szóval kicsi az esélye. Ha ide eltudnak jönni, el tudnának menni olyan bolygóra is, ahol van az ami kell nekik és még ölni sem kell érte.

2012. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
* elnézést a hibákért
2012. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen hiszek az UFO-kban. Az UFO ismeretlen repülő tárgy. Ha én látok egy ismeretlen repülő tárgyat, akkor elhiszem hogy ott van...
2012. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyira gyökerek vagytok, hogy az már nekem kellemetlen!

A kérdező is tudja, hogy mit jelent az UFO mozaikszó.

Mért kell minden 2, ufos kérdéshez KIOKTATÓ jelleggel leírni, hogy mit jelent??? most komolyan!


Kérlek szépen titeket, mondjátok el, hogy mért kell? Mert akkor már hűdenagyon okosnak érzitek magatokat? Vagy mi? Aki tudja a jó választ pls privi üzenet, mert tényleg érdekel.

2012. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!