Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen bizonyitékok vannak a...

Milyen bizonyitékok vannak a földönkívüliekre?

Figyelt kérdés
Látom itt sokan hisznek benne (én nem nagyon). De mégis, van valami kézzel fogható bizonyíték a létezésükre?

2012. jún. 14. 19:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
85%

Itt egy fénykép:


[link]

2012. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Akartam írni, de a 0. válaszoló már az összeset felsorolta.
2012. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
404-es itt bemutatta a világító kövét és van egy levágott ufó feje egy beffőtesüvegben amit diator is látott meg feri. Utóbbinak a hasából egy implantátumot operált ki.
2012. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Egészen pontosan semmilyenek.


Nulla. Abszolúte nulla bizonyíték van. Ezenkívül még nulla egyéb bizonyíték, és nulla közvetett bizonyíték található :)

2012. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 larissa666 ***** válasza:
0%
vannak dokumentumfilmek róla,hogy láttak az emberek urhajokat,amik biztosan nem repulok voltak!..akik nem hisznek a foldonkívuliekben,azoknak mondhatsz bármit,ugy is "meg magyarázzák" valahogyan..:) nézd meg you tube-n,ott vannak videók..:) aztán dontsd el,hogy elhiszed vagy nem ! lehet bizonyíték nincs a létezésukre,de nem értem miért olyan nagy dolog,hogy léteznek a fold nevu bolygon kívul máshol is valamilyen lények ..ennyire egoisták ne legyunk :D:D:D:D
2012. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
2012. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Sír Butcher


Elárulnád, h neked milyen bizonyíték lenne a megfelelő?

2012. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Közvetett bizonyítéknak vehetjük a nagy számok törvényét, ha ilyen nagy a világegyetem, akkor kell lennie más lakott bolygóknak. :)
2012. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Megkérlek, hogy ne olvass a gondolataimban. Én is a nagy számok törvényére akartam hivatkozni. :)
2012. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
semmilyen bizonyíték nincs rá..
2012. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!