Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor hinnétek el biztosra a...

Mikor hinnétek el biztosra a földönkívüliek létezését? Mi lenne az ami végleg meggyőzne titeket?

Figyelt kérdés

pl. ha a kertetekben szállna le egy űrhajó elhinnétek?

vagy éjjel meglátogatnának?


Vagy elég lenne annyi ha a NASA vagy a Kormány bejelentené létezésüket?



2012. jún. 28. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Igazából én hiszem/tudom, hogy létezik a világegyetemben a Földön kívül is bizonyos életforma, sőt, akár még intelligens is. Amit én nem hiszek, hogy járkálnak a bolygónkra. Szóval én nem a létezésüket tagadom, csak az észleléseket.
2012. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Pietrosol ***** válasza:
95%

Szia!


A kertembe ne küldd őket,mert ha a málnának vagy a ribizlinek baja lesz,kikötözöm őket az almafához!

Éjszaka legfeljebb 11 óráig jöhetnek,utána lefekszem aludni!


Ha a Pintér bejelenti,nekem annyi elég!Annak az embernek mindent elhiszek!

2012. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Én még azt sem hiszem el, hogy a Föld gömbölyű!

Persze, ha a kormány bejelentené...

2012. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Főleg,hogy a Föld nem gömbölyű...
2012. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Így van,mandarin-citrom vita, aminek meridiánmérésekkel (Peru, Finnország) vetettek véget az 1700-as években,Francia akadémia.Azóta tudjuk,hogy Föld a sarkoknál lapult.
2012. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy az idegenekben most is hiszek, minden nap imádkozok,hogy vigyenek el.
2012. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 fairi1 ***** válasza:
100%

Egy NASA bejelentésnek lenne súlya, mivel az nem fogja a hírnevét ellenőrizetlen információkkal tönkre tenni.

Főleg az utána levő kis kalamajkában kiderülne minden!


Éjjeli látogatás nyugodtan lehet éber álom.

ha kertben leszállna és kizárhatnám hogy álmodok/hallucinálok, vagyis másnapra ott maradnak a nyomok/bízonyítékok, akkor saját magam meggyőzésére jó!

2012. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Én a fejemet tenném rá hogy van földönkívüli élet. A számok nem engedik meg hogy ne higgyek benne.
2012. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha a kertünkben le tudna szállni egy ufó az elég bonsai ufó lenne, mert kicsi a kertünk. Az amerikaiaknak meg azt sem hiszem el amit kérdeznek, szóval a NASA bejelentése sem feltétlen győzne meg. Ha konkrétan felvennék a kapcsolatot az emberiséggel, és nem csak elszigetelt észlelések lennének(a 3. típusú találkozásból, tehát amikor konkrétan a lénnyel találkoznak) akkor valószínűleg elhinném.
2012. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Akkor hinnem el ha elrabolnak az osszes ufohivot xD
2012. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!