Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor hinnétek el biztosra a...

Mikor hinnétek el biztosra a földönkívüliek létezését? Mi lenne az ami végleg meggyőzne titeket?

Figyelt kérdés

pl. ha a kertetekben szállna le egy űrhajó elhinnétek?

vagy éjjel meglátogatnának?


Vagy elég lenne annyi ha a NASA vagy a Kormány bejelentené létezésüket?



2012. jún. 28. 10:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Örülök hogy normális válaszokat kaptam :)

2012. jún. 28. 11:32
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kertemben leszállna egy űrhajó, akkor elhinném, hogy van kertem!
2012. jún. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
:D
2012. jún. 28. 11:59
 14/21 anonim ***** válasza:
32%

nekem sincs kertem, de ufok léteznek, e z tény

a sok gabonakör meg a sok elrabolt ember és ufo űrhajó mind ezt bioznyítja!

2012. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
pl,ha másodszorra is látnék fényeket az égen:) amelyek 1 helyben állnak 30-40 M -re a szomszéd háza fölött! :)
2012. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
Én eddig szkeptikus voltam, de ez teljesen meggyőzött: http://www.youtube.com/watch?v=XO0bp-gsdzM
2012. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Ha Nasa vagy a kormány bejelentené és mutatna egy képet talán elhinném.... de utána egyből megdobnám paradicsommal őket mert hogy lennének ilyen felelőtlenek? Jó mondjuk mindenki szeretne látni egy földönkívülit, de akkor is mindenki tudomást szerezne hogy van nekik egy lényük és mondjuk a "rosszak" kezébe kerül kitudja mitcsinálnak vele?

és sorolhatnám sokáig hogy esetleg háború törne ki vagy csak én vagyok ilyen hülye és semmi sem fog történni.

2012. jún. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Tehát a többség a NASA-nak hinne.... :)

Most felmerülnek a kérdés hogy Sok embert miért ítéltek el aki Láttot UFO-t?Ezek szerint mi tényleg irányítva vagyunk?

Csak azért elhinnétek mert egy ugyanolyan ember mint mi aszt mondja annyi különbséggel hogy van egy NASA-s rucija?

Ezért mondtam múltkor haveromnak is hogy: "akkor sem hinnéd el ha előtted szállna le" :) .

Aszt is meglehet magyarázni persze mint mindent.... :)

2012. jún. 29. 14:01
 19/21 anonim ***** válasza:
Én avval magyaráznám,ha olyat mutatna,amire senki nem képes,vagy esetleg kilépne az űr járműjéből! Amúgy meg nem kell pont kertben szálljon le,elég,ha az utca kellős közepén leszáll elénk:D
2012. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
a kert csak egy példa volt. :)
2012. jún. 30. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!