Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pontosan hol fognak minket...

Pontosan hol fognak minket december 21-én megtámadni az ufo-k?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár cikket de minegyik mást mond és nem tudom hogy most melyik lenne az amelyik ugy pontosabban lehtárolja, ja és még azt sem tudom hogy most kik fognak egyáltalán megtámadni minket???

2012. jún. 30. 14:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Egy tutibiztos tipp:

SEHOL ÉS SENKI!

2012. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Akkor a maja naptár jár le. Köze nincs az ufókhoz az egésznek.
2012. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom, miért hiszitek azt, hogy december 21-én fognak eljönni!

Kedves barátaim: az ufok 2012 vége felé fognak érkezni és 2013 elején fognak megérkezni legkésőbb.


a december 21-kei nap a mi felemelkedésünk napja mikor egy másik valóságban találjuk magunkat.


Ne várjátok 21-kei napra az idegeneket, lehet hogy akkor jönnek el és én a 100%-ból 30%-ot adok arra hogy akkor jönnek majd el!

Nem lehet tudni hogy pontosan mikor.... Valószinű hogy december 21-én jönnek el. Bízok benne.

De senki nem mondta ki kézzel foghatóan hogy akkor jönnek el, mindenki azt mondja hogy 2012-végén!!


Na szóval remélem tudtam segíteni, diator voltam.

2012. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ja és igen , nem lessz semmilyen támadás!

Ne találjatok ki ilyeneket légyszíves!

Ha eljönnek nem azért fogják megmutatni magunkat hogy harcoljanak!

Attól függetlenül hogy az év minden napján itt a földön háborúk dulnak, ne hidjétek azt hogy a földönkivüliek akik több ezer évvel ezlőttünk járnak, még mindig azon a szinten lennének, hogy elpusztításunk céljából jönnének ide.

2012. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Te diator, még mindig itt kísértesz?


Lehet egy kérdésem? Te el is hiszed ezt a sok baromságot, amit leírsz, vagy trollkodsz? :)

2012. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Farkas Milán válasza:
Egészen pontosan tudok választ adni! POntosan soha és pontosan sehol nem fognak minket megtámadni!!!!
2012. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok akkor fognak kiderülni, ha megtörténnek.

Addig kell elhinnem , amég nem történik meg.


-próbálok következetes lenni.


Én az igazságot keresem!

2012. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy úgy lesz vége a világnak,hogy pár napig teljes sötétség és utána pedig máshogy lesznek az évszakok,hogy pl februárban 35 fok van,nyáron -15
2012. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tudjátok, mióta olvasom ezt a témát, egyre jobban várom a világvégét.
2012. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De világvége nem lehet... Ha az emberiség kihal attol még az univerzum megy tovább.
2012. jún. 30. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!