Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » LÉTEZNEK a földönkívüliek?

LÉTEZNEK a földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Az "idegenek"(UFO) létezésére utaló videókat küldenétek nekem? ( lehetőleg ne olyan videókat küldjetek amik csak viccnek állítják be őket)

2012. júl. 8. 15:05
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
49%
az UFO nem azt jelenti hogy idegen,vagyis földönkívüli hanem azt jelenti hogy azonosítatlan repülő tárgy
2012. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
Az előző vagyok, és szerintem léteznek.Nem hiszem hogy ebben a nagy galaxisban csak mi vagyunk élőlények.
2012. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Most ezt úgy tetted fel, mintha bárki is tudná a választ rá.
2012. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
Hat valahol biztosan leteznek mar eletformak...de nem biztos hogy ufok...es ha leteznek szerintem sokkal okosabbak mint mi es sokkal tobb mindent tudnak az emberi fajrol mint mi magunk..
2012. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

ma 15:09


A galaxisban elég valószínű, hogy mi vagyunk, ellenben az univerzumban már ennek az esélye a 0,0% -al vetekszik. Szóval állítom, hogy léteznek, azonban ezekre utaló videókat nem fogsz találni, ugyanis még nem találkoztunk velük.

2012. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ebben a galaxisban tény, hogy csak mi vagyunk, legalábbis emberi lény, mert csak ez a bolygó van olyan helyen ahol ez az életforma kialakulhat, viszont az univerzum annyira ésszel felfoghatatlanul nagy, hogy ott már sokféle életforma létezhet. ÉS amúgy az UFO az azonosítatlan repülő tárgy, az idegenek meg az ufonauták, csak hogy tudd :) és nem feltétlen igaz ez az okosabbak feltevés, mi alapján gondolják ezt, nem is értem :)
2012. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, ezt érdemes végignézni


[link]

2012. júl. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Egészen biztosan léteznek.


És egészen biztosan nem azzal szórakoznak, hogy itt-ott megmutogatják magukat.

2012. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

Léteznek. Videó sok van, nem tudod eldönteni, hogy igaz vagy sem.

Az aki nem képes elfogadni a tényt, hogy az 50es években Amerikával szövetségre léptek a földön kívüliek, az nézzen utána és lássa a saját szemével.

Miért ne lehetne a saját naprendszerünkön belül a Földön kívül is értelmes élet? A Holdon lévő épületek, a Marson lévő épületek, szerintetek ki építette, a másik tény, nem csak 3. dimenzióban lehet élet, hanem jóval magasabb létsíkban is.

Persze ezt a puszta tényt, sok ember nem hiszi el, mert lehetetlennek tartja, csakhogy a lehetetlen nem létezik.

Mindenki azt hisz amit a piciny agya képes feldolgozni és elfogadni.

2012. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A Marson, Holdon levő épületeket építette valaki de azok már nincsenek, valószínű előbb elpusztították magukat mint mi...de már mi sem húzzuk sokáig...
2012. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!