Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A maja naptárból mért az jön...

Benedek98 kérdése:

A maja naptárból mért az jön le az embereknek hogy az idegenek támadnak vagy katasztrófák miatt lesz vége a világnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 08:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%

Kérlek nézzétek meg ezeket a videókat az elejétől a végéig, hogy megtudjátok a valódi igazságot mindenről! Ha megnézitek, az egész Földet és Emberiséget is tudjátok majd segíteni a közelgő eseményre, mert rájöttök az IGAZSÁGRA!


[link]


És osszátok is ahol és akivel csak lehetséges!

Szeretteitekkel és azok barátaival is!

2012. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hát nagyon meg vagy te áldva ezekkel a katasztrófa filmekkel. :)

A többi filmnek is lehet valóság alapja. Rengeteg bűnöző szaladgál szabad lábon, sok gyilkosság történik, mégsem kezdenek az emberek sikoltva menekülni a világból. Szerintem a legtöbb emberből egy horrorfilm több félelmet vált ki, mint egy katasztrófa film.

2012. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%

10:55


Megnéztem belőle 12 másodpercet, aztán mikor mondta, hogy a Fény-Dimenzióból jött, kinyomtam.

2012. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

10:55

Eddig homályban éltem, de mostmár tudom, hogy mi az IGAZSÁG! Köszönöm neked.

2012. júl. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"A többi filmnek is lehet valóság alapja. Rengeteg bűnöző szaladgál szabad lábon, sok gyilkosság történik, mégsem kezdenek az emberek sikoltva menekülni a világból"


De igenis sokan félnek kimenni éjszaka az utcára, az ilyen terrorizáló filmek és sorozatok miatt mint pl a CSI, meg a többi hülyeség... Ezekkel a filmekkel, szörnyetegeket faragnak az emberekből!

2012. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Az embereket könnyű megvezetni mindenféle kitalált dologgal, ha az lenne hogy a maja naptár elhozza mindenkinek azt amire az éltében vágyott és vágyik 2012 december 21.én akkor mindenki várná azt az időpontot, de mivel a tömeg média azért van, hogy az emberekből félelmet váltson ki és hamis hírekkel is szolgáljon ezért sokan azt hiszik el. 2012 dec. 21.-én nem a világnak lesz vége, hanem a most ismert világ fog utána megváltozni, meg is kell változni a mostani világnak, de ha mindenkinek jó a meglévő nyomor, akkor ahhoz csak gratulálni tudok. Mindig is voltak korszak váltások, ha nem is a maja naptárra más ősi MAGASAN FEJLETT (fejlettebb mint a mostani civilizáció) CIVILIZÁCIÓK megírták. A csillagokból olvasták, mivel mindennek van egy ciklusa ami kiolvasható és előre jósolható a csillagok állásából a maják ezt vetették papírra és ebből lett egy naptár készítve. Nos, ezt a maja naptáras új korszak eljövetele témát, a NASA tudósai is előre jósolták már vagy 50 éve, csak nem igazán van hangoztatva. Sokan nem is tudják mi zajlik a naprendszerünkben az univerzumban hanem hisznek a média álhíreinek, nos mindenki azt hisz amit akar, de ideje volna meglátni mi az igazság és mi várható a jövőben. mindenkiben ott a válasz, csak meg kell tudni találni.
2012. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

10:55


Látod, az ilyen embereket akik az ilyen videókat hirdetik, na azokat kéne egy szép fára fellógatni. Tanulnál inkább fizikát, ahelyett h ezeket a videókat másolgatod be minden kérdéshez. Nem léteznek se plejádok vagy mik, se reptoidok, se fény dimenzió. Ez csak egy csávó aki eltorzította a hangját, és misztikus zenét nyomott a videó alá, de meg bekajálod az egészet, mert ufó b*zi vagy. Headshot.


A kérdésre válaszolva: Az emberekkel elhitették minden filmben már, h tényleg jön a világvége. A sok hívő pedig el is hiszi sajnos. Ilyen "naptárat", ami a képen is van, láttam a Balatonnál, csak abba be lehetett rakni a kezed, és jósolt..:D Kb ennek is annyi jóstehetsége van.

2012. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"na azokat kéne egy szép fára fellógatni."


Látod, ezért nem érted te azt a videót... :) Ez után a mondatod után már nem is csodálkozom rajta. Tudod, én 1-2 éve még teljesen elvoltam kötelezve a tudomány és a fizika mellett. De szerencsére azóta sikerült megvilágosodnom. Ha kitágítod a hazugságok miatt beszűkült tudatod, neked is sikerülhet. Megértelek téged, hisz magam is olyan voltam mint te. És én nem lógatnálak fel téged soha, sőt senkit!

2012. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 KMJ ***** válasza:
Ez a beszéd, a ki lógatni akar az lógassa magát.
2012. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ma 11:45


Az emberek nem a CSI miatt nem mernek éjjel az utcára menni, hanem mert a hírek teli vannak azzal, hogy ezt rabolták ki, azt szúrták le, amazt meg megerőszakolták.

Én jelenleg olyan helyen élek, ahol a közbiztonságnak más fogalma van, mint otthon. Itt éjjel fél egykor kinyomják az egész városban a világítást, szóval tök sötét van, mégsem paráztam sose, kimenni így éjjel az utcára. Míg otthon este 11kor közvilágításnál is meg kell gondolni.


Az ember nem a filmekből merít, hanem a hírekből, és a tapasztalatokból.

2012. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!