Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A maja naptárból mért az jön...

Benedek98 kérdése:

A maja naptárból mért az jön le az embereknek hogy az idegenek támadnak vagy katasztrófák miatt lesz vége a világnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 08:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A mi gyermekeinket rengeteg atrocitás éri, mire felnő. A tv-ben non-stop csak az erőszakot látják, a mesékben is már szinte elfogadott hogy háborúznak, ölnek benne, és kegyetlenkednek, pedig ez a nevelésben nagy hiba. A gyermek szívesen utánozza amit lát a tv-ben. Ezért tiltottak be sok erőszakos mesét, ám mégis visszahozták őket. A játék harci autók, fegyveres katonák amik szintén az erőszakra buzdítják a gyerekeket, és az öldöklésre, a rengeteg videojáték aminek az a lényege hogy ölj mert ölni élvezet, minél többet ölsz, annál több pontot kapsz, ezek mind mind hozzájárulnak ahhoz, hogy szerencsétlen gyerek mire felnő, idegroncs, lelki sérült lesz és személyiség zavarban fog szenvedni. Ezért van egyre több családon belüli erőszak, hiába szigorítják a büntetéseket. Bevezették hogy az állatkínzás bűncselekmény, mégis egyre több a brutális ember, a törvények meg csak szigorodnak, de az egésznek az okát nem szüntetik meg, pedig egyszerű lenne. Tudják, hogy nem büntetni kéne, mert a büntetéssel vagy elzárással (fegyház) nem gyógyul meg az ember eltorzult, sérült pszichéje. A bűnözésre való hajlam is egyfajta tudati betegség (a mentális gondolkodás leépítéséből, a média provokációjából, a gyermekkori lelki sérülések és a rossz nevelési formákból ered legfőképp), ám ezt a mi világunk nem betegségnek kezeli, holott jól tudja hogy az, hanem egyszerűen úgy fogja fel, hogy rossz ember, meg kell ölni, büntetni, bezárni kell.
2012. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"De szerencsére azóta sikerült megvilágosodnom. Ha kitágítod a hazugságok miatt beszűkült tudatod, neked is sikerülhet."


Kössz, inkább nem lépek be a mesevilágotokba:) Te személy szerint mit fogsz mondani januárban, amikor nem lesz sem világvége, a kormány nem ismeri be az ufókat, a reptoidok sem jönnek majd el? Kíváncsian várom.

Tudod én a tudományban hiszek. Mindent lehet bizonyítani, csak egy kis intelligencia kell hozzá. Az h egy ember misztikus zene alatt mindenféle dimenzióról beszél, az nem bizonyít semmit. Tudod bárki kitalálhat egy történetet, felrakhatja youtube-ra. Én is mondhatom neked h holnap jönnek az ufók, mert látnok vagyok, ha kell összedobok egy videót egy programmal is.

Az a baj veletek, h azt sem tudjátok miben hisztek, lassan olyanok vagytok mint a szektások. Prédikáltok,és mindenkit hívnátok a klánotokba. "Gyere világosodj meg, a mi vallásunk az igazi" stb...úristen...

Tudod egyáltalán h ki az aki beszél a videóban? Alaje igen, azt tudom...de valójában ki az? Vagy 404? Nem tudjátok, csak azt h elmondta itt h ő ez meg az, meg hintett mellé egy szöveget. Ti meg szó nélkül mentek utánuk. Azt sem tudjátok h hány évesek, mi az igazi nevük, mi a foglalkozásuk. Lehet h egy unatkozó tizenéves, aki nem tud mivel foglalkozni napközben. És ha bizonyítani kell, akkor mindig azzal jöttök,h megvilágosodás, meg a hazug kormány. Persze bizonyítékot sosem tudtok felmutatni, h "tessék, ezt én videóztam" vagy "ezt a tárgyat én találtam". Mindig csak a megvilágosodás. Bocs, de aki normális, az nem hisz egy mesében. Na mind1, januárban majd koppantok.

Arra meg nem is térek inkább ki, h olyan dolgokat írtok néha, amit a fizikai törvények tiltanak. Hiába mondja nektek az ember, vagy vezeti le képletekkel, a végén úgyis csak annyit fűztök hozzá h az idegenek képesek a fizikát megváltoztatni. Az a baj h a fizika a Földön kívül is fizika. Szal ha ebben hisze, akkor higgyél, de ne lepődj meg ha januárban még mindig nem fog semmi új történni a világban. Akkor mit fogsz majd írni?

Az is érdekes, h minden ufó hívő másképp meséli a sztorikat. Az egyik szerint az ősembert génmanipulálták az idegenek, a másik szerint a reptoidok manipuláltak, a 3. szerint a reptoidok még csak most jönnek először. Mindenki mást mond.

Na mind1, titeket úgysem lehet meggyőzni semmiről, mert üldözési mániában szenvedtek, ezért mindenki hazug és titkolózós és buta rajtatok kívül. Közben meg mindenki röhög csak röhög rajtatok. És a jövő év elején ez nektek csak rosszabb lesz, mert magyarázkodhattok majd. Sok sikert hozzá:) Részemről befejeztem ezt a témát, mert annyira beszűkültek vagytok, h a realitást sem bírjátok felfogni.

2012. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
akkor is világvége volt, amikor születtem. De most makkegészséges vagyok, ahogy a világgal se történt semmi.
2012. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na elmondom ez a maja naptár, hogy is történt: Két jó maja havert azzal bízott meg a maja uralkodó, hogy írjanak egy űber neptárt, ezek ketten elkezdték, dolgoztak éjjel nappal mint az állat, eljutottak a 2000-es évhez, itt meginogtak, abba akarták hagyni, de még össze szedték magukat és folytatták. Aztán a 2012-es év decemberénél, az egyik földhöz vágta a vésőjét "Én ezt befejezem b+" mondta a társának "F@szom az egészbe írjunk oda valami poént" "Mit?" kérdezte a koma. "Te ez tuti lesz, írjuk azt, hogy (megfogta a vésőt) 2012. december 21.-én vége a világnak" "Ez ütni fog haver" jót röhögtek és a mai napig röhögnek...
2012. júl. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

[link]



kene egy ilyen itthonra ezzel ijezgetnem anyamat

2012. okt. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!