Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet összefüggés?

Benedek98 kérdése:

Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Cud9f6yzjtk&feature=g-vrec

és állítólag 30 idegen hajó békés szándékkal közeledik

(3 flotta)azis kb 2012vége-2013eleje között ér ide



2012. júl. 10. 20:53
 1/10 Dávidmester13 ***** válasza:

hányan feltették már az ehhez hasonló kérdéseket hogy közelednek az idegenek meg stb.

de soha semmi nem történik ! kamu az egész

2012. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a videót megnézted?
2012. júl. 10. 21:02
 3/10 Dávidmester13 ***** válasza:
igen és egy baromság ....
2012. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 KMJ ***** válasza:
Mosmár annyi mindent jósoltak 2012 végére, hogy nem hiszem hogy nem következne be valami globális méretü dolog.
2012. júl. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nem a nap felől közelednének, akkor már egy amatőr csillagász is kiszúrta volna.
2012. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már megint arra az elmosódott képekre kell hagyatkozni?
2012. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-2dolog nekem azért nem kerek. Nem vagyok se tudós, se csillagász semmi ilyesmi. Az általad linkelt videó, egy 2011. januári adásból származik.

1. azt mondják az naprendszer peremén van 3 objektum, egymás mellett, egyenletesen haladnak. Úgy egy éve én is hallottam a pletykát, meg is néztem, de az a 3 objektum közel sem volt egymás mellett, és nem hiszem (tehát nem vagyok benne biztos) hogy azok az objektumok a naprendszerünk peremén lettek volna.

2. furcsa számomra, hogy pontos adatot nem találtam akkor se (és most sem) hogy mekkora ezeknek az objektumoknak a sebessége. Mindig csak azt hajtogatják, hogy év végén itt lesznek (már megint az a k*rva december 21.) Elég komoly sebességgel kellene érkezni ahhoz, hogy durván 2év alatt ideérjenek a naprendszer széléről.

3. másfél éve volt ez az adás, tehát még mindig jönnek, és már elég közel lehetnek ebből kifolyólag, és egy amatőr vagy profi csillagász sem találta meg? Lassan már szabad szemmel is látnunk kéne (persze még nem most).

4. ha meteorok, akkor az tényleg aggasztó, de remélem a két "villámhárítónk" elkapja (Szaturnusz, Jupiter)

2012. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Napkiraly ***** válasza:
lassúak ezek az űrhajók, szerintem pedállal hajtják őket a reptoidok
2012. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez komolyy!!
2012. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A sky-map-on nem tudom hány éves képeket tesznek fel, de, hogy nem frissek az is biztos. Állítólag kb. 350 ezer km/h sebességgel közelednek felénk. Ha ez így van, akkor már rég itt lennének. És több ilyen "űrhajót" is lehet találni a nagy világűrben... De majd kiderül.
2012. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!