Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik azok a sárga, világító,...

Mik azok a sárga, világító, mozgó tárgyak az égen? (több lent)

Figyelt kérdés

Esténként párommal kiszoktunk ülni az erkélyre, a negyedik emeleten lakunk, a belváros közelében, egy Dél Magyarországi városban, a Duna partján, Baján.

Körülbelül egy hónappal ezelőtt vettük először észre ezeket a repülő, sárga, néha felerősödő majd elhalványuló játékot játszó tárgyakat, melyek imbolyogva repülnek. Olyan este 22-től 24-ig láthatóak aktívan, kb. 20 perces időközönként. Sajnos nem tudok képet vagy videót készíteni róluk, mert elég gyenge technika áll a rendelkezésemre ehhez.

Általában dél, dél-nyugati irányból érkeznek és vagy keletnek vagy mereven északnak tartanak.

Van olyan, aki szintén látja őket?


(Reptoidos és egyéb hülyeségekkel kíméljetek, tényleg jó lenne tudni, hogy van-e olyan, aki látja őket!).


Láttunk olyat is, hogy megközelítette a kereskedelmi repülőgépjáratot, majd iszonyatos sebességgel húzott el onnan, vagy olyat, aminek sokszorosára erősödött a fénye, rombusz formát alkotott, majd elhúzott a semmibe.


Először azt hittük, hogy a honvédség gyakorlatozik, de azok nem fogják 1500 wattos refivel kivilágítani magukat...


Szóval, ha van olyan, aki szintén látja ezeket, megírhatná, hogy kb. mikor és az ország mely pontján?


2012. júl. 12. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kínai lampion
2012. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kínai lampion támadja a kereskedelmi járatot... érdekesek ezek a rizszabáló sárgák néha. :)
2012. júl. 12. 21:45
 3/15 Lilith1994 ***** válasza:
igen minden este látunk hasonlót párommal... elég furcsa de fogalmunk sincsen hogy mi lehet az a valami...vagy valamik.
2012. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja bocs azt a részt nem olvastam akkor gondolom repülő csészealj
2012. júl. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Dxeno ***** válasza:
49%
Szentjánosbogár.
2012. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hali! Énis láttam már párszor de csak pár másodpercre, mert elhalványodott. Elég tájékozott vagyok ezért kizárom a műholdat, repülőt és hullócsilalgot is. Szerintem UFO. Az, hogy elhalványodik szerintem annak köszönhető, hogy emelkedik, távolodik a földtől.
2012. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ilyeneket én is láttam, volt, hogy több is repült kötelékben, de volt, hogy csak úgy magányosan húzott át az égen, de én sem tudom, mi lehet.
2012. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 HunnMonster ***** válasza:
100% amit mondok, a válasz: Műhold, ahogy a nap rásüt és fénylik az oldala, és az egész műhold és te ezt látod, azért halványodik el, mert elmegy a bolygó mögé, és a nap már nem éri el a sugaraival:) én is szoktam látni, nem nagy dolog.:D
2012. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Mir űrállomás darabjai
2012. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Disco nincs a környéken. Volt egy falu, ahol a vénasszonyok összejöttek, és együtt paráztak a felhőn táncoló fényektől, miközben pár km-rel arrébb a fényforrásnál az onokák bőszen tapostak a Cocco Jambo-ra ;). Tuti valami optikai téma csak.
2012. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!