Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Közeli mozgó sárga fények?

Közeli mozgó sárga fények?

Figyelt kérdés
Most láttunk pár számomra "azonosítatlan légi tárgyat" a pesti út felett. 6 db viszonylag közeli sárga fény mozgott az égen szabályos alakzatban több percig aztán mindegyik elkezdett zuhanni majd elhalványultak. Pár percre rá jött még 4 db, azok is zuhanni kezdtek aztán eltüntek mindezt hangtalanul. Szemre írtó közel voltak. Egész keresztúri buszállomás elképedve nézte és megöl a kiváncsiság hogy mi volt az. Nem vagyok ufo mániás, nem gondolom hogy ez pont az volt de valaki magyarázza meg nekem mert megőrülök :)
2011. júl. 3. 01:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nyilván néhány kisebb meteorit
2011. júl. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert a párom is ott lakik:)
2011. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy meteorologiai ballonok lehettek.
2011. júl. 3. 08:49
 4/20 anonim ***** válasza:
azta kúrva eget.... tegnap mi is valami ilyesmit láttunk csak 5-öt egyszerre.... és ez tuti hogy valami ufo volt mert egyszerre megis álttak egymás mellet allat és tovább álltak.,,..
2011. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Légömb:D meg meteorit kötelékben vagy alakzatban mind1 nem semmik vagytok:D...biztos h nem-.-"...Kíváncsi vagyok a szemtanuk mit mondanának.

Erre aki gombot var...azaz megcáfolja vmi oltári nagy tudományos köz emberes marhasággal azt megtapsolom mert ilyen már a mesében nincs hogy a szemünk elött történnek ilyen dolgok azt szúrjuk a hülyeséget h meteorológiai cuccos volt meg libák meg a jó ég tuggya mit etetnek az emberrel...

2011. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
milyen légkömb??? mi 5-en voltunk tegnap este fel és mind az 5-en láttuk, ezeket a azonositatlan objektumokat!!!
2011. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A Kínaiakkal barátkozunk, ezért Amerika lopakodókkal figyel minket. Még jobban, mint eddig. Nah, ez elég jó válasz?
2011. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ma 09:45 He Tódi:D Félre értelmeztél:D Arra írtam h R*hattul a szemünk előtt zajlik le minden...csak némelyek még nem mosták ki azt a féltéglát a szemükből amit csipának neveznek:D Meteorológiai légömbnek magyarázzák meg meteoritnak ezeket a hogy is hívjákokat amit hőn szeretett amerikánk magyaráz már lassan 1-évszázada és úúúúnalmas:D ez az unalmas nem az h a "hülye gyerekek" ufót látnak :D mert akkor a fél Magyarország ezzel az erővel bolond.Ennyit az amatőr csillagászokról meg a p*cs tudja h még kik okoskodnak meg hazudtolnak meg embereket akik tényleg láttak valamit és az nem repülő varázsszőnyeget:D Meg vergődnek a véleményükért.Én már kis milliószor leírtam amit tudok és mindíg leszázalékolást kaptam mert mind 1-ik csak puffog mint a vipera a szeme meg jön ki mint a csigának de hogy 1 kicsit meg eröltetné azt a befásult agyát vagy fantáziáját bánja a bront minek hívják...az nem inkább belerúg a másikba mint h fogja az adást h vmi nincs rendben(tisztelet a mélyen tisztelt kivételnek)

Ezek itt voltak az emberi történelem során végig mikor tértek már észhez?Igazatok van éljetek búrában meg dolgozzatok minimálbérér meg tetszelegjetek a felvilágosult modern elmétekben...ahogy a mellékelt dolgok mutatják:D nagyon jól haladunk...a saját bolygónkon nem tudjuk mi van azt a marsra akarunk menni?Ugyan már kérem...az életünk egy cukormázas felfújt hab rengeteg amiből nem látunk ki...

2011. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Esküvő lehetett a közelben és ott elengedték a lámpásokat.

Más is látott már ilyent, de kár, hogy nem mindegyik embernél van távcső, hogy megnézze az ilyent.

2011. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!