Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen olyan földönkívüliekkel...

Milyen olyan földönkívüliekkel találkoztál, akikkel más nem találkozott?

Figyelt kérdés

Azok a népek érdekelnek akikkel más nem, csak te találkoztál és az is hogy mik a szándékaik és ezekre mikor kerül sór ?


Pl 404-es találkozott Krixkraxokkal, Lumbuláni királyságiakkal és Hódemberekkel, és leírta hogy kik meg mik ők. Te kikkel találkoztál és azok kik meg mit akartak ?


2012. júl. 12. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A goa'uldokkal.
2012. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én találkoztam földönkívüliekkel, de nem tudtam megkérdezni tőlük találkoztak-e mással is, úgyhogy nem tudom. Aztán elmentek...
2012. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SSJGoku ***** válasza:
Rézszarvú Csigaemberekkel
2012. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én az Ungabuga törzzsel találkoztam a Mamba Huba téren.A Blahán véletlenül átmentem egy időkapun és akkor egyszer csak ott voltak.
2012. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dxeno ***** válasza:
Egy predatorral. Lespanoltam vele,méghozzá úgy,hogy kinyírtam egy Alient. Aztán kinyírtam a predit is. most rajtam van a láthatatlan hacukája,és épp téged nézlek az ablakon keresztül.
2012. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező... Ön túl mélyen gondolkodik az ügyben... veszélyes lehet számomra.

Ui: ez az önök által használt "írásmód" egy elég furcsa kódolást használ... nehéz volt átfejtenem.

Üdvözlettel,

AC2228

2012. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a perbingandokkal találkoztam, de nem tudom, hogy találkozott-e velük már más is.
2012. júl. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem válaszolni a kérdés többi részére... Leginkább nudista német turistákra hasonlítanak, és nyaralni szerettek volna az akali kempingben. Sajnos lebuktak, mert német helyett archaikus ókelta nyelben kezdtek el hadoválni, és nem volt náluk Euro, de még egy nyamvadr bankkártya sem. Meg gyanús volt az is, hogy a kocsijuk, ami leginkább egy régi csatos lekváros üvegre emlékeztetett, hihetetlen gyorsasággal emelkedett a levegőbe, és húzott el az Alfa - Centauri felé, amikor rájöttek, hogy nem engedik be őket a kempingbe, és jobb, ha elhúznak haza.
2012. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Márklárokkal.
2012. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Márklárokkal Márkláron? Ez szép Márklár volt Márklár.
2012. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!