Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mmiért törőlték Diatort és...

Mmiért törőlték Diatort és 404-est az óldalról?

Figyelt kérdés
Most olvasom hogy Diatort megint törőlték, de 404-est már régebben és megsértődött és elisment, Diator maradjál itt. Szükségünk van egy belevaló, igazi ufókutatóra.
2012. júl. 18. 18:16
1 2
 1/18 SSJGoku ***** válasza:
96%
Mert szegények betegek fejben és amúgy sincs már nettjük mivel a elmegyógyintézetbe vannak Romániában!!!
2012. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom, hogy miért töröltek....


De ez már nem fontos..


404-semmi féleképpen sem lessz többé, én tudom, hogy hova ment mivel én beszéltem vele utoljára...


talán majd elmondm egyszer, hogy 404 hova ment és hogy minket mondott el nekem...


-tudnotok kell, hogy 404-el ez az egész ufó-témakör egy értékes embert vesztett el, 404 mindenben igazat mondott... Nekem bizonyítékokat mutatott..


diator voltam.

2012. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Veronika, nem igazán értelek xD 1 órája még azt írtad, hogy "404 csak egy drogos troll, aki hülyeségeket ír" Most meg jajj miért ment el, szükség lenne egy belevaló ufókutatóra.

Kapd be a lábujjam szerintem.

2012. júl. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Weronika miért nem mész át a Nők Lapja Caféra, ott lehet fórumozni, és talán még híres is leszel. Ott nagyon várják ám a magadfajtát. :)
2012. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Az ilyen válaszokért imádom a gyk-t :D


A kérdésre válaszolva. 404 véégre elment, ezt vártam már. Itt tömte a jónépet a hülyeségeivel. Remélem nem is jön vissza.

2012. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdező, nem vagyok belevaló!


Sokat kutatgatok és olvasok.


De ettől függetlenül, nem lesz biztos az hogy igazat mondok...


Tudom, hogy léteznek földönkivüli civilizációk mivel a saját szememmel láttam rá a bizonyítékot!


De ettől függetlenüs túl sok minden terjed, hogy a káoszban megtaláljuk a valós igazságot.

2012. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt hogy értékes ufó kutató azt Diatorrol mondtam. Szeretem az ufókat és olvasni róla minnél többet, sztem diator te jókat írsz. 404-el kapcsolatban nem hiszek neki de jó volt olvasni.
2012. júl. 18. 18:58
 8/18 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A RAdiator gyerek nem volt annyira zakkant mint 404, de azért megérdemelte a kényszerzubbonyt.


Ha jól tudom egy szobában is vannak.

2012. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy 404-es itt akart maradni, ő mondta hogy nem akar elmenni más forumra.
2012. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!