Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek erről a...

Bambi1995 kérdése:

Mi a véleményetek erről a filmről? Szó esik a földönkívüliekről, gabonakörökről. Stb

Figyelt kérdés

Ez egy rendhagyó dokumentumfilm, amely fellebbenti a fátylat arról, mi folyik valójában a világunkban...szerintem elég érdekes :)


http://www.youtube.com/watch?v=nMmZC4z5BcI&feature=em-share_..


2012. júl. 22. 16:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A gabonakörök 99%-át idegenek csinálták.
2012. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Abban én is biztos vagyok...szerintem (a filmben is elmondták)szinte lehetetlenség egy éjjel megcsinálni ezeket a gyönyörű szimbólumokat...
2012. júl. 22. 19:51
 3/26 anonim ***** válasza:

igen, ufok csinálják a nagyrészét!!! emberek ilyenekre képtelenek!!

de az ufok mit akarnak vele? szerintem az emberekett rémisztgetni!

2012. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
szerintem ez valamiféle kommunikáció lehet...:D
2012. júl. 22. 21:00
 5/26 anonim ***** válasza:
Alaje videóiból megtudhatjátok a gabonakörök célját. Energiát árasztanak, segítve a bolygó illetve az emberek megtisztítását a negatív energiáktól. Kozmikus fénysugárral csinálják a tudatos, jóindulatú idegenek. Többek között a plejádok.
2012. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
de mégis kik ezek a plejádok?hogy néznek ki? és megfognak jelenni?
2012. júl. 22. 22:55
 7/26 anonim ***** válasza:
Eddig néztem pár ufo-s dokufilmet és sok nagyon is hihető, hogy földönkívüliek bújócskáznak velünk a felhők között. Ma reggel láttam valamit az égen 5 előtt. Tiszta volt az ég, még nem is kelt fel a Nap. Először utasszállítónak néztem, de marha fényes volt, majd halványodott a fénye és gyorsan eltűnt, hangja nem volt, kondenzcsíkot sem húzott. Aztán jó fél óra múlva, akkor már kelt fel a Nap és most is tiszta volt az ég, újra láttam valami nagy fehér fényes dolgot, ami azért lett furcsa, mert valahogyan eltűnt a szemem elől. Felhőbe nem mehetett, mert felhőt nem láttam sehol sem, és alacsonyan szállt. Repülő alakja sem volt, hanem valami nyújtott ovális eléggé fényes alak, csíkot sem húzott, hangja sem volt......lehet hülye vagyok, de kezdek nagyon is hinni.
2012. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mint már mondtam, nézd meg Alaje videóit. Választ fogsz kapni a kérdéseidre.


http://www.youtube.com/watch?v=DIRMYb4ZVxY

2012. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha ez az Alaje és a többiek azért vannak itt, hogy megszüntessék a negativitást a Földön, akkor elég rossz úton haladnak, mert egyre sz.rabb és sz.rabb lesz minden.
2012. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

a londoni olimpián szerintem ki fog töernia 3. világháború, erre fel haladunk!!

már csak napok vannak hátra!!!

2012. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!