Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az ufókban? Kinek mi...

Hisztek az ufókban? Kinek mi a leghihetőbb dokumentum a földönkívüliekről?

Figyelt kérdés

cnn live - Larry King

2009-ben Larry King, és a CNN új megvilágításba helyezte az eseményeket miután új szemtanúkat szólaltatott meg, akik megerősítik az első éjszaka történteket (katonai bázis, Anglia):


-Ott voltam az első éjszakán, kimentem a bázisról, hogy egy lehetséges repülőszerencsétlenséget vizsgáljak meg, akkor azt hittem repülőgép zuhant le. A csapatommal a keleti kapunál lévő erdősávhoz mentünk..egy ismeretlen eredetű járművet fedeztünk fel, háromszög alakú volt.

-A földön?

-A földön.

-Megérintették?

-Megérintettük, körbejártuk lefényképeztük. Teljes kivizsgálást tartottunk 45 percen keresztül.


Egy visszavonult katonai biztonsági tiszt által, élő egyenes adásban tett és mások által is megerősített kivételes vallomás.


2010. okt. 18. 00:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim válasza:
49%

NINCS BIZONYÍTÉK.


Ettől még léteznek, létezhetnek idegen életformák.

De nem találtak rá még bizonyítékot. Ha találnának valamit, azt világgá kürtölnék, a csapból is az folyna...

Amíg itt pár ember lát ezt-azt, meg néhány katona vaker, addig nem jutunk előbbrébb. Ne izgulj, ha baj lesz tudatni fogják. Ha nem , akkor meg észrevesszük majd...

2010. okt. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
50%
Igen, én kommunikálok is velük.
2010. okt. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
88%

Abban biztos vagyok, hogy élnek mások is rajtunk kívül, de az ilyen észleléseket, meg az elrablásokat nem hiszem el.

Ha egy életforma eljut odaáig, hogy naprendszerek közt tud utazni, akkor biztos, hogy nem olyan formában fog kapcsolatba lépni, mint ahogyan azt sokan elmesélik. Ha idejönnek, akkor azt mindenki észre fogja venni.

2010. okt. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 soundcloud válasza:
szerintem az, hogy Elvis Presley nem halt meh, hanem hazament:D
2010. okt. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 soundcloud válasza:
meg:)
2010. okt. 18. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:

NINCS BIZONYÍTÉK?


1947 júliusában jelentős incidens történt az Új-Mexikói Roswellben. Azon a helyen, ahol az USA a legújabb fejlesztésű atombombákat gyártotta és tárolta.

A jelentés szerint egy repülő csészealj zuhant le:

"A légierő bejelentett, hogy egy lezuhant repülő korongot találtak, ami már a hadsereg birtokában van. Katonai tisztviselők azt jelentették, hogy a rakétát az előző héten találták és a Roswell bázison vizsgálták, majd továbbküldték az Ohio-i Wright Field-be, további vizsgálatokra"

Az incidenst a helyi újság tárta fel, de a bejelntést másnap visszavonták. Meteorológiai ballon a hivatalos magyarázat

Ma már több civil és katonai szemtanú vallomása is felszínre került a becsapódásról és a begyűjtési műveletekről is, amik arra utalnak, hogy a jármű ismeretlen származású volt.

Dr. Edgar Mitchell Apollo asztronauta volt, aki hatodikként lépett a holdra, Roswellben nőtt fel nemrég nyilvánosan is kifejtette a véleményét erről a vitatott incidensről.

-Roswellben nőttem fel, ahol az 1947-es feltételezett földönkívüli szerencsétlenség történt. Abból, amit én az öregek tanúságtételének hívok, akik ott voltak és akiket a katonai hatóság halálos fenyegetésekkel elhallgattatott és akik hallgattak is éveken át, de miután a holdról visszatértem, mint helyi srácnak elég biztonságosnak tartottak, hogy elmondják, hogy megfigyelték a begyűjtési munkálatokat, az úgynevezett Roswelli szerencsétlenség után és biztosan tudják, hogy az egy földönkívüli űrhajó volt. És további megfigyelések és bizonyítékok megerősítették azt, hogy látogattak és látogatnak minket földönkívüli járművek és földönkívüli lények és a kormányok az egész földön eltitkolják ezt.

(hitelese videóból részlet)


én sem hiszek az ufókban, de szerintem aki járt a holdon nem kamuzik, hogy hatásvadász legyen és hogy újra a középpontban legyen...szerintem

2010. okt. 18. 02:48
 7/69 anonim ***** válasza:
92%

"hatásvadász legyen és hogy újra a középpontban legyen...szerintem"


Itt is a válasz. Középpontban legyen újra. Láttad a Világok harca című filmet? Na valahogy úgy fognak jönni az idegenek. Persze nem biztos, hogy rossz szándékkal, de az biztos, hogy az USA nem fogja tudni titokban tartani, ha fel akarják venni velünk a kapcsolatot.

2010. okt. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
nem láttam csak a felét mert elég gyenge filmnek tartottam, de vmeik horrorra akadva kiparodizálta és gondolom abba is úgy volt, hogy jönnek a robotmedúzák :D ...az tényleg gyenge amikor látszik egy videón, hogy kamu, de lehet látni légifelvételeket, amik elég hihetőnek tűnnek meg mesélték pilóták, hogy már parancsot kaptak h lelőjék az ufot az meg hirtelen eltűnt..azért nem tartom ezt hüe kérdésnek mert az emberek 50százaléka hisz az ufókban.
2010. okt. 18. 03:16
 9/69 anonim ***** válasza:
47%

Mi a leghihetőbb?Amit a saját szememmel láttam...Volt egy ismerősünk,a 80-as évek elején sokat mesélt arról,hogy néha elviszik.Ő orvosnak mondta őket,nem idegeneknek.Csak épp a módja,ahogyan elvitték,meg a testén látható vizsgálati nyomok,azok felettébb furcsák voltak.Annak idején nem lehetett még ufós történetekről olvasni,legalábbis,mi nem ismertük azt a szót,hogy UFO...

Néhány évvel később,mikor kezembe került néhány idegenekről szóló könyv,akkor nagyon meglepődtem,ugyanis az ismerősöm története és a testén látható különös nyomok megegyeztek azokkal a beszámolókkal,amit azok meséltek el a könyvben,akiket szintén látogattak ezek a...lények.

Így tehát eltudom képzelni,hogy lehet igazság azokban a történetekben,amik ufókról szólnak.

2010. okt. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
61%
Számomra az INTELLIGENS Földön kívüli élet legfontosabb bizonyítéka továbbra is az, hogy még sosem próbáltak kapcsolatba lépni az emberiséggel.
2010. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!