Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek tegnap éjszaka a...

Szerintetek tegnap éjszaka a kertben egy ufot láttam az ablakból?

Figyelt kérdés
volt ott egy kisebb világító autó féle szerűség és akörül két furcsa valami az egyikkel szó szerint szemeztem nem mertem mozdulni teljesen lebénultam
2012. júl. 29. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy autó állt be az udvarba? :D

Vagy szívtál valami ütőset az este?

2012. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondom a kertbe! ne keverd össze az udvarral -.- tudod a kert az az a hely ahol ültetni kell napraforgót hagymát paradicsom stb.... és az udvarban álló suzukinak nincsen akkor fény ereje -.- a másik meg h én nem szoktam se cigizni se füvezni se semmi!
2012. júl. 29. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Tudom mi a kert, de ne legyél flegma kisgyerek. Mit szólsz nálunk itt Dunántúlon az udvart meg a konyhakertet is együttesen kertnek nevezik.

Szerintem hallucináltál...Irány a dokihoz..:D:D:D

2012. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj ne haragudj...gyakorold azért a helyesírást is mert rád fér! :D Béke veled kisgyerek! :D
2012. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az van ott ez meg itt van Hatvanban és nekem nem szokásom a hallucináció nem vagyok se beteg se semmi, nem képzelődöm este 10-kor még tökéletesen lehetett látni mindent mivel nem volt annyira nagyon sötét csak az a baj h nagyon hátul volt
2012. júl. 29. 18:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs ott hátul a kert végében kertszomszédotok aki randalírozhatott az Ő kertjében esetleg?

Ötletem sincs mi a bánat lehet az, de UFO tuti nem :)

2012. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, hát mi mást láthattál?
2012. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szomszédok???? a 70 meg 80 éveseket??? :O hááát nem tudom :D lehet party-ztak egyet
2012. júl. 30. 00:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Én akkor látok ufókat ha részeg vagyok. Te oké voltál? Azt nem írtad meg, hogy álltál-e valamilyen szer hatása alatt.
2012. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te r*h*d* flegma vagy!


Bocs kérdrző nem rád értettem hanem arra aki kisgyereknek nevezett

Fogalmam nincs hogy mi volt de néha én is kátok okyan dolgokat amikre tisztán rá tudkm mondani higy nem repülő se műhold!én hiszek neked

2020. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!