Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek létezik Alaje?

Szerintetek létezik Alaje?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 11:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2012. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Shai-Hulud ***** válasza:
71%

FÉNYMUNKÁT!!! :-DDDDDDD


Ez k.va jó!


Majdnem olyan jó, mint az a fényevő, aki halálra éheztette a gyerekét... Úgy látszik a fénymunkások nem jól készítették elő neki a fényt, nem volt elég tápláló.


Te TÉNYLEG elhiszed ezt a baromságot???

2012. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Tudod a fényt nem a fizikai, szó szoros értelmében kell venni. A fény tudatosságot és tisztaságot jelent egy magasabb léthez. Sajnos te még nem vagy készen rá hogy megértsd, nem tehetsz róla. Majd a jövőben, vagy talán egy másik életedben.
2012. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Shai-Hulud ***** válasza:
71%

Maradjunk abban, hogy majd egy másik életemben.

Ezt, amit most élek, szeretném normálisan, józanul élni. :-D

Tudatosan, és tisztán, de a természet törvényeihez igazodva, nem pedig idétlen babonákhoz.


Majd HA LESZ következő életem, ígérem azt én is ilyen marhaságokkal fogom tölteni. De EZT NEM.


Egyébként hajóra ülni, és hülye hókuszpókuszokkal hülyíteni a népet - ez nem is rossz ötlet!

2012. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

Ez az Alaje jól nyomja, kicsalja a sok gyökér pénzét, utána a haverjaival elutazik a világ minden részére nyaralni, ott összedob 1 fél órás videót, felteszi youtube-ra, és megint elszívja vele a hívők pénzét..ennél jobb munkát..:D Nyaralással pénzt keresni...ez tud vmit:D

Én nem értem az embereket. Ez az Alaje feltol pár videót a youtube-ra, kitakarja az arcát, elmond egy kamu történetet, bizonyítani persze nem tud semmit, csak azt mondja h járj utána, meg majd megvilágosodsz előbb utóbb. Páran meg beveszik. És ők mondják h magasabb szinten vannak..:DD

2012. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

"Egyébként hajóra ülni, és hülye hókuszpókuszokkal hülyíteni a népet - ez nem is rossz ötlet!"


Bizony, és látod itt is van már követője. Amúgy hajón ülni és baromságokat mesélni nem rossz meló, sok végzettség nem kell hozzá. Nincs kedved kamerázni, én meg majd ülök a hajón és beszélek vmiről?:D

2012. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Shai-Hulud ***** válasza:
63%
Megdumáltál, kft-ként kezdjük, vagy rögtön részvényeket is bocsássunk ki? :-D
2012. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%
Mind1 nekem, csak az első hónapban jöjjön össze egy hajóra, meg egy luxus nyaralásra:D Az első év végére pedig szeretnék egy családi házat is..:D
2012. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nos, ha az emberek vennék a fáradtságot és kutatnának, akkor rájönnének, Ki Alaje, Kik azok a Plejádok, Az hol van, Mióta tudunk róla, Ja és még talán pár régi Amerika és pár földön kívüli szerződéséről is olvasnátok, ja meg persze művelődnétek, hogy pontosan mi ez. Nem el hinni kell, csak tudni róla, elfogadod vagy nem. De gondolom nem tudtok semmit sem a VILÁGRÓL annak MŰKÖDÉSÉRŐL és sorolhatnám. Persze a következő kérdések egyike az lesz: Mert te persze sokat tudsz ám... NEM én sem tudhatok mindent, de azért képben vagyok annyira amennyire kell. Mindenki eldönti, mit hisz, mit fogad el, no és persze, MENNYIRE LESZ INTELLIGENS ebben az életében. Mindenkinek sok sikert;).

Egyesek szerint létezik, hiszen valaki beszél a videóban, mások szerint meg nem. De ha nem, akkor ne is foglalkozzanak vele:D.

(A nagybetűkkel írt részletek kiemelésképp vannak jelen a szövegben, utólag is bocsánat érte.)

2012. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!