Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek létezik Alaje?

Szerintetek létezik Alaje?

Figyelt kérdés

2012. júl. 31. 11:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát akik ilyenekben hisznek, azokra sok mindent mondhatunk, de hogy INTELLIGENSEK JAJJBERAGADACAPSLOCK, na az végképp nem.
2012. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
20. válaszoló: Köszönöm
2012. aug. 1. 08:25
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, h aki otthon leborul térdre egy jútúbos videó előtt, ő mér hiszi azt h amit abban a videóban hall, és más ufós honlapokon olvas, az igaz?

Mindig csak ezt írjátok h titkos kormányok működnek, nagy összeesküvések, ennyi-annyi földönkívüli faj stb. Csak azért mert egy videóban egy ember ezt mondja? Vagy mert vki írt egy "ufó szerződést", és kirakta netre?

Gondolkodjatok már, ha létezne titkos kormány, meg titkos szerződések, akkor azt biztos h nem a neten találnátok meg a google-ban. Persze, én el akarok titkolni vmit mindenki elől, de azért a netre feldobom, meg elküldöm pár embernek is h mutogassa. Ugyan.

Én is tudok ilyen Alaje videót készíteni, én is tudok kamu szerződéseket írogatni. Érdekes mód az elmúlt években millió időpontot mondtak a földönkívüli rajongók, h mikor jönnek le közénk az idegenek, és mégsem történik soha semmi, és utána el van intézve azzal h majd legközelebb jönnek, vagy h titkos találkozó volt. Hát hogyne. És persze az ilyen hívő mondja egy normális emberre h ostoba, és buta, miközben magáról azt tartja h megvilágosult, magasabb tudati szinten van. Hát ha magasabb lenne az a tudati szint, akkor nem becsmérelné a másikat..erről ennyit:)

2012. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Shanokk ***** válasza:

Fénymunkás = világosító

Alaje = fővilágosító

2012. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

fénymunka, szeretet a kulcs stb..

Jézus forog a sirjában:D

De most komolyan Benedek, jobbra nem futotta?^^

2012. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!