Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezeket az emberek tényleg...

Ezeket az emberek tényleg elhiszik, vagy csak poénkodnak?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, aki teljesen halálkomolyan elhiszi ezeket az ufo inváziókat, reptoidokat meg egyebeket? Nem tudom megállapítani, hogy aki ilyenekről kommentel, az komolyan veszi-e vagy csak marháskodik.
2012. aug. 6. 09:53
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:
Egy részük biztosan hülyül, a többiekről én sem tudom.
2012. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egész nagy részük hülyül szerintem..
2012. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
95% hülyül. Csak kíváncsi rá, hogy miket reagálnak a válaszára, aztán veri rá a kukiját.
2012. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Én csak reménykedek, hogy hülyülnek, de sok választ olvasva félek, hogy tényleg vannak, akik ebben hisznek.
2012. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

December 21-én feltárjuk az igazságot, te is megismered majd a pusztító erőnket.


Üdv,

II. Tarian Dringazuk

reptoid vezérezredes

2012. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Won ***** válasza:
52%

Nah az ilyenektől minden hajam szála égnek áll. :D

Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy sírjak, vagy nevessek!

Persze van, aki komolyan gondolja és hisz benne. Én se zárom ki a létüket, hiszek bennük, mármint a földönkívüli életben, de nem az idióta reptoid invázióban. Nem is tudom kinek pattant ki először a fejéből, de nagy sikere van az biztos.

2012. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

A reptoid invázió márpedig nem poén dolog! Komolyan kéne vennetek, másképp majd sajnálkozni fogtok decemberben, ha a karácsonyi ajándékaitokat nem lesz idötök már kibontani!


Üdv,

Reptoid Alparancsnok.

2012. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Hello Alparancsnok!


Ezek a szerencsétlenek nem tudják, mi vár rájuk. Még akkor se fognak hinni az invázióban, amikor egy diszruptorágyút tolunk a képükbe.


Reptoid Domination Forever!


II. Tarian Dringazuk

reptoid vezérezredes

2012. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van egy állandó változás a földön, csak az nem veszi észre aki teljesen vak.

Tudományosan meg van minden magyarázva és alátámasztva, még mielőtt sokan a fejemet vennék.

Ezen kívül ami itt megy marhulás a reptoidokkal, egy eszement baromság és lehet jönni megölni miatta, állok elébe;) nagyszájú bagázs;):PPPPPPP

2012 vége 2013 eleje majd csak észre veszitek azt ami már most a szemetek előtt van. (és ezek a tények 40-50 éve fenn állnakxD)

2012. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Mindenkinek joga van abban hinnie, amiben akar" és "nem tudod bizonyítani, hogy nem léteznek". :)
2012. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!