Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Itt a válaszolók honnan...

Itt a válaszolók honnan szedik ezt a sok marhaságot? ők maguk is elhiszik?

Figyelt kérdés
nem kötekedni akarok...mert alt. jòkat röhögök rajtuk.
2012. márc. 30. 07:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ők a tipikus mindent elhiszek, mert hinni akarok réteg.


Nem akarom megbántani őket, de én is jókat röhögök rajtuk.

2012. márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

az okés..de azt nem tudom hogy akiknek hisznek..azok honnan szedik az infòkat...

mert nekem volt egy haverom aki elég sok látnokzsályát evett és ő is valami valtorròl beszélt aki a humanoid ufo flotta feje..és zaklatja őt..

csak nem tudom hogy itt akkor mindenki drogos? xD

2012. márc. 30. 07:29
 3/15 anonim ***** válasza:
A gondolatok teremto ereje!
2012. márc. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem, nem az ezosok drogosok, csak a szkeptikusoknak nincs fantáziája.
2012. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shai-Hulud ***** válasza:

A látnokzsálya csodákat tud tenni! :-D


Pedro

2012. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Én csak azt nem értem, h akik nem hisznek semmiben, vagy hülyének tartják azt aki hisz, miért nem tartják ezt meg maguknak, és miért hőzöngenek inkább miattuk?

Nektek is jobb lenne, ha a saját életetekkel törődnétek, és nem a más hitét akarnátok lerombolni nem?

Miért fáj ennyire, ha valaki hisz valamiben? Tök mindegy, hogy miben, ha az neki jó és pl talál így barátokat, akik megértik, vagy hasonló aggyal gondolkodnak, higgyen mindenki abban amiben akar, Ti meg ne akarjátok megmagyarázni senkinek, h ne úgy gondolkozzon, ahogy Ti, mert semmi értelme.

Ahány ember, annyi féle látásmód, hit, élet.

Törődjetek ti is a saját kis világotokkal.

2012. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, h akik nem hisznek semmiben, vagy hülyének tartják azt aki hisz, miért nem tartják ezt meg maguknak, és miért hőzöngenek inkább miattuk?

Nektek is jobb lenne, ha a saját életetekkel törődnétek, és nem a más hitét akarnátok lerombolni nem?

Miért fáj ennyire, ha valaki hisz valamiben? Tök mindegy, hogy miben, ha az neki jó és pl talál így barátokat, akik megértik, vagy hasonló aggyal gondolkodnak, higgyen mindenki abban amiben akar, Ti meg ne akarjátok megmagyarázni senkinek, h úgy gondolkozzon, ahogy Ti, mert semmi értelme.

Ahány ember, annyi féle látásmód, hit, élet.

Törődjetek ti is a saját kis világotokkal.

2012. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívők és ateisták, jobb és baloldali világnézet, szkeptikusok és látók. Miért kell állandóan bántani egymást. Békésebb lenne a világ, ha mindenki tiszteletbe tartaná a másik ember meggyőződését. Miért szeret az ember annyira Istent játszani? Minden csak úgy lehet jó, ahogy ő gondolja.
2012. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

de akkor miért van az hogy olyan idegenekről sosem beszélnek akik még csak most találják fel a tüzet?


mindíg csak a felsőbb inteligencia akar minket leigázni...

és ezeket mindíg a gyakirikerdesek.hu-ról kell megtudnom XD

2012. márc. 30. 12:29
 10/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megtudod. A tudás hatalom.
2012. márc. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!