Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan mit tennétek ha...

Zsuppii kérdése:

Komolyan mit tennétek ha ténylegesen ürlény invázió lenne?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem feladnátok magatok önként vagy inkább harcolnátok amig tudnátok? :)
2012. aug. 9. 08:21
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kicsit gondolj már bele logikusan!

HA létezne ilyen invázió, komolyan azt gondolod, hogy bármilyen tettünknek lenne befolyása az eseményekre?

Milyen harcra gondolsz, kővel dobáljuk az ufókat, vagy csúnyákat mondunk rájuk?

2012. aug. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha nem csak a csészealjból lődöznének, hanem gyalogosan is támadnának, akkor megkínálnám őket egy jó nagy adag zsíros pörkölttel, amibe belefőznék egy raklap babot és 1 kondér erős pistát. Ha a koleszterin nem vinné el őket azonnal, akkor még ott van a Pista-hatás, ha az sem, akkor addig puffadnának a babtól, amíg szét nem repedne a vézna kis testük hosszában. Ha meg nincs szájszervük, akkor a szemébe kenném, az minden beszámoló szerint nagy nekik:D
2012. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem hagynám magam.
2012. aug. 9. 08:39
 4/45 A kérdező kommentje:
Második kommentelő ez jó taktika! :D
2012. aug. 9. 08:40
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Van egy íjam, az hatásos lesz a csészealjakkal szemben? Ha igen, leszedek párat.
2012. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
21%
Én nem hiszek az ufókban, de ha lennének is, nem hiszem, hogy olyanok, mint amilyennek elképzelik őket a filmgyártók. Mért is lennének olyanok, még senki se látta őket! Simán el tudom viszont képzelni azt, hogy olyanok, mint mi, vagy mondjuk a na'vik, vagy mittomén. De ez a nagyagyú gombszemű zöld szörnyecske nekem valahogy nem jön be. Mondjuk én alapból a teremtésben hiszek, és ha Isten teremtett is másik bolygón életet, az szerintem nagyon messze van, és őket is olyanra teremtette meg, hogy ne tudjanak ide jönni.
2012. aug. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
8%

Hát én már várom a dec 12-t, remélem lesz valami invázió:D

Először is fognék 1 kardot ugye, meg 1 rambokést, aztán mennék és vágnám őket széjjel. Minden tiszta káosz lenne, le lenne rombolva az egész város, én meg ütném őket, elfoglalnám az egyik cirkálójukat felmennék vele az anyahajójukba és lázadást szítanék az ottani hadifoglyokkal(John Rambo, Chuck Norris, Kiefer Sutherland,Steven Segal). Aztán betörnék a pilótafülkébe, levernénk az ellenállást, Rambo a kormányhoz ülne és a sugárfegyverekkel pusztítaná a földön harcoló ufokat, aztán mikor az emberek fölénybe kerültek belevezetném az anyahajót a napba. Visszatérnék a Földre és királlyá koronáztatnám magam.

2012. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha jönnek,akkor majd Uri Geller elrontja az űrhajójukat ,én meg majd jót röhögök!
2012. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
13%
Á nem lesz ilyen. Egy bizonyos emberi ősi kaszt uralkodik a bolygón már évmilliárdok óta és vagyunk mi a belőlük teremtett dolgozok. Butítva van minden dolgozó teste nyirok rendszer koponya méret nemi szaporodás tuningolva.
2012. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
61%
Molotovkoktélt a pofájukba,légpuskával durrogtatni őket,vadászkés,4éves pitbullt rájuk uszítom.Vadászkéssel szétvagdosom őket.Házi csípőspaprikaporral megtölteném a nylon zacskót azt nekikvágnám, felszaladnék haverokkal az egyik űrhajóra elpusztítjuk az idegenek bojgólyát utána a földön harcolókat is a hajónkat meg itthagyjuk a NASA-nak kutassák ki :D
2012. aug. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!