Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan mit tennétek ha...

Zsuppii kérdése:

Komolyan mit tennétek ha ténylegesen ürlény invázió lenne?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem feladnátok magatok önként vagy inkább harcolnátok amig tudnátok? :)
2012. aug. 9. 08:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
egy poén:én hívnám Chuk Noris-t kivárnám azt az 1 másodpercet,a következő 1másodpercet is kivárom amire legyőzi az ufokat,ha addigra meghalna akkor majd feltámad és akkor cselelekszik:D jam eg ha lézer fegyverekkel járkánálnak az utcán akkor fognám apán légpuskáját és próbálnám megtalálni a gyenge pontjukat(talánelég ha hozzá ér a lövedék a testükhöz mert azon is van minimum 1 baktárium az attól kidölne) ha nem megy akkor futok mint a villám,de ahogy elolvastam a komenteket örülök hogy nem bujnátok el a házba és várjátok amire megtalálnak,meg menyi az esély hogy tényleg megtrténjen
2012. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Ha ezeknek olyan technikájuk van, hogy idehozzanak egy inváziós sereget fényévekkel innenről, akkor nem hiszem, hogy olyan marha sok esélyünk lenne ellenünk. Szerintem pár nap alatt szétszednék az USA seregét, meg a világ többi országáét, minket meg levadásznának simán. Kb. olyan harc lenne ez, mintha lenne egy ország, ahol még kardokkal meg íjakkal harcolnak, és ez az ország szembeszállna a mostani amerikai hadsereggel...

A legjobb, amit lenni tehet, ha elbújsz valahová és imádkozol, ne találjanak rád... A valahová az persze egy barlang az őserdő mélyén. Aztán ha szerencséd van túléled...

2012. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
Hát ez nem lenne igazságos meg erkölcsös hogy kiírtsák egy egész bolygó lakosságát, mert nekik is joguk van az élethez.
2012. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

Először gondolom anyáznék, aztán elküldenék mindenkit a búspics@ba, letenném az aranyozott X-box kontrollert és ahogy már számtalanszor, most is szétrúgnám a seggüket!


Duke Nukem

2012. aug. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Előkeríteném 404-et ,és odaadnám a megszálló reptilián-guargumi-lumbulábi hadseregnek hogy őt macerálják, nem mi emlegettük állandóan.

A lumbulábiak lelézerágyúzzák a motherbookdrivereket!

2012. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!