Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan mit tennétek ha...

Zsuppii kérdése:

Komolyan mit tennétek ha ténylegesen ürlény invázió lenne?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem feladnátok magatok önként vagy inkább harcolnátok amig tudnátok? :)
2012. aug. 9. 08:21
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Hát ez az hiába a technika ha nem áll rendelkezésre mindenki számára. Itt csak az ember találékonyságán és túlélési ösztönén múlik minden.
2012. aug. 9. 19:27
 32/45 anonim ***** válasza:

Ne félj Árpi intézkedett a dolgokról.


Üdv: Az Ellenálás

2012. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Miért pontoztatok le?Mert azt írtam,hogy létezik lézerfegyver?

Tessék,itt van

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Te nem érted, hogy miért lettél lemínuszolva. Olvasd vissza a válaszokat.
2012. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Azért,mert azt írtam,hogy vannak lézerfegyverek,pedig nekem nincsen?

Amúgy én NEM azt írtam,hogy lézerfegyverrel harcolnék,hanem arra válaszoltam,hanem erre válaszoltam


"Milyen harcra gondolsz, kővel dobáljuk az ufókat, vagy csúnyákat mondunk rájuk?"

2012. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Meg,ha Magyarországnak nincsen,akkor is világméretű összefogás lenne,nem az lenne a lényeg,hogy ki milyen országhoz tartozik...A Földet támadnák meg,nem csak Amerikát.
2012. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 x) ***** válasza:
És gondolod hogy Amerikát érdekli hogy nekünk nincs lézerfegyverünk? Inkább minket dobnának oda csalinak az idegenek elé. Ezen a bolygón sose lesz olyan hogy világméretű összefogás.
2012. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
De kit érdekelnek az országok,amikor az egész bolygót megtámadják?Amúgy meg Magyarország a NATO és az EU tagja.Putyin pedig meghívott minket az Eurázsiai Únióba,szóval valaki csak ellát minket is modern fegyverekkel.Az amerikaiaknak is van annyi eszük,hogy közösen vegyük fel a harcot az űrlényekkel.A Függetlenség Napjában és az Iron Sky-ben is közösen győzték le az ellenséget.Szóval,ha magugtól nem jönnek rá,a filmekből igen...
2012. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
De én NEM mondtam azt,hogy én lézerfegyverekkel lövöldöznék.Hol láttad ezt?Én csak megemlítettem,hogy ha léteznek ilyen fegyverek,ne kővel dobáljuk az űrhajót...
2012. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Szándékuktól függ.
2012. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!