Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a nagyon világító valami?

Mi az a nagyon világító valami?

Figyelt kérdés

Az égen pár naponta vagy hetente egyszer éjjel megjelenik 20:00-21:00 ig vagy 23:00. Olykor

gyorsabb olykor lassabb! Mindig ugyanaból az iránybol jön és egy adot pontnál elfordul.

Én elöször 2 ével ezelöt látam akkor eltünt majd látszot. Folyamatosan világit elég erös fényel!!

Én Ózdon lakom. Ha valaki a környékemen lakik szánya rá az időt néze meg!!

Dél-nyugat felöl jön majd Észak- kelet vagy kelet felé megy. Ez a valami kb 2 percig láthato mert

piszokgyors!! Szerintem olyan 2000 3000 sebeségel halad. Én földönkivülire gondolok de ha valaki tud

valami konkrétat akk jeleze. Köszi. :D (



2012. aug. 10. 22:13
1 2
 1/20 Antimod ***** válasza:
Ha mindig ugyanarra halad, akkor inkább műhold lesz, bár az, hogy elfordul, ebben az esetben érdekes.
2012. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Reptoid.
2012. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha rendszeres pályája van akkor műhold lehet.... ha nem műhold akkor egy álommanó aki éjszakánként ellopja a helyesírásodat.
2012. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a nemzetközi űrállomás lesz, van valahol egy weboldal, ahol kiírják, hogy a te helyzetednél mikor és hol látható.
2012. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

aha, én is láttam tegnap este, meg azelőtt este is valami nagyon fényes dolgot az égen. furcsa volt. nagyon világított, és tényleg gyors volt. a végén pedig eltűnt.

kialudt a fénye.

2012. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Hogyan számítottad ki a sebességét? Ahhoz tudnod kellene a távolságát, ahhoz meg a méretét.
2012. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem repülő volt az? A flightradaron látok néhány nyomvonalat azon a környéken a mostanában arra repülő gépektől. És van, amelyik irányt is változtatott.
2012. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Az egy reptoid űrhajó. Megfigyelik a földieket az invázió előtt.
2012. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Na, ezo, hívő, szekptikus csata.

Egyik azt mondja, van, a másik, hogy nincs. De a repülési sebességet ki lehet számítani. Hogyan jött ki a 3000 (csomó?, km/h?, km/sec?) Hogyan? Hogyan? Hogyan?

2012. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Műhold. Egy műhold képes akár 4-er megkerülni a Földet egy nap. Kicsit logikusan gondolkozva, dél-nyugat irányából jön, észak-kelet felé halad, majd kialszik a fénye (nyilvánvaló hogy csak este látszódik). Azért alszik ki a fénye, mert a Föld takarásába érkezik, hisz a Nap akkor a nyugati horizont alatt tartózkodik. Egy műhold sebessége kb. 12km/secundum, tehát nem 2000-3000 akármi, hanem kb. 43200km/óra!
2012. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!