Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mozgó fényesn világító fényt...

Mozgó fényesn világító fényt láttam az égen mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Most láttam 5 perce és nem repülő volt mert fényesebb volt annál :D pest felett láttam látta más is?
2011. aug. 17. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Műhold? Meteor? Nemzetközi űrállomás?
2011. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
olyan volt mint egy (a szokásosnál fényesebb) csillag csak mozgott hogy lassabb mint egy repülő de gyorsabb mint egy műhold és nem is húzott maga után fénycsóvát?
2011. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
lampion volt
2011. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
műhold nem hiszem az olyan mint egy sima csillag csak mozog nem? meg a nemzetközi űrállomás is..:D meteor akár lehetett de csíkot nem húzott
2011. aug. 17. 21:04
 5/21 A kérdező kommentje:
nem húzott fénycsóvát kb. olyan gyorsan ment mint egy repülő és fényesebb volt mint egy átlagos csillag :D
2011. aug. 17. 21:05
 6/21 anonim válasza:
2. vagyok de pontosan hoyg nézett ki csak azért kérdem mert én is láttam csak én Nyíregyházától 50km-re lakok és itt láttam olyan volt mint egy nagyon fényes csillag talán egy nagyon picit nagyobb és nem műhold volt mert lefelé ment és ahogy egyre közelebb ért a földhöz halványodott és gyorsabb volt mint egy műhold és nem is villogott úgyhogy pontosan hogy nézett ki?
2011. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ugyanúgy ahogy leírtad :D csak én panelbol láttam és egy idő után eltünt egy másik ház mögött :D
2011. aug. 17. 21:11
 8/21 anonim válasza:
még mindig 2. : hűűű pont fel akartam rakni egy kérdést hogy mi lehetett ez amikor belebotlottam ebbe... azt még mindig nem tudom mi volt de fura ... ha rájöttél mi az akkor szólj nekem is !
2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
ilyet én is láttam miskolc mellett lako csak kb én 2 hete és pont ugyan úgy nézett ki ahogy leirtad :D
2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát az.. biztos látták mások is hátha írják még..:D rendben szólok de ha te meg tudod te is írj.
2011. aug. 17. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!