Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez mi lehetett déli irányban?...

Ez mi lehetett déli irányban? (megy a kéz)

Figyelt kérdés

most,hogy van a perseida (nembiztos hogy helyessen írtam)meteorhullás és néztem az eget eszembe jutott,hogy megkérdezhetném régebben mitis láthattam...

Szóval 6-7 talán 8-is volt hogy udvaron kintvoltam éjjszaka és déli irányban 1 nagy fény gömb vagy nemtudom mivolt az de láttam felfele szálni... de nagy volt..nem kicsi mint vmi hullócsillag.. de ment ferlfele és kb. 2-3-4 mp-ig láttam aztán semmi...eltünt.De nem úgy hogy összement csak simán megszünt xDD

Szóval így most eszembejutott és rég kívncsi lennék már hogy mi is lehett az...ha valaki látottmár ilyet esettleg tudja miaz akkor előreis köszön a válaszokat..(megy a kéz!!)


2012. aug. 11. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából bármi lehetett, amit esetleg a nap fénye világít meg. Űrszemét, űrhajó, űrállomás.
2012. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy műhold.
2012. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy reptoid űrhajó volt. Felderítenek a közelgő invázió miatt.
2012. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkora volt?
2012. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat, ha elotte vihar volt, akkor nagyon valoszinu, hogy egy gombvillamot lattal. Ezek hirtelen tunnek el, fenyesek gomb alakuak kekes feheres vagy sargas a szinuk, es mozognak. Meretuk valtozo.
2012. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 _Jessy_ ***** válasza:
Az ISS vonult át, először 20:32-kor, akkor ~5 percig volt látható, aztán 22:16 környékén néhány másodperces időtartammal. Valószínűleg azt láthattad.
2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Esetleg Iridium? Azok tényleg fényesek tudnak lenni és pár másodperces jelenségek...

Pontos hely és idő ismeretében talán rá lehetne keresni a Heavens-Above-on...

2012. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!