Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akkor most mi is okozza majd...

Akkor most mi is okozza majd az "állítólagos" világvégét?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert már megőrülök a sok fajta WorldEnd-től. Olvastam a kérdéseket (Unaloműzésből) és olyat találtam,hogy December 21.én nem fagyhalál,nem meteor,nem katasztrófák,hanem Reptoid invázió. Akkor most mi van ? Nem hiszem el az ilyesmit,csak kérdezem,hogy minek mondják az ilyeneket amikor 1999,2000,2006-ban is világvége lett volna,de nem volt. Akkor most miért lenne ? Ha jönnek azok a kib*szott Reptoid-ok,akkor az ellenállás csak ellenáll,vagy nem ? Doooorrrgggh
2012. aug. 21. 19:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A Köszi a kérdéseket azoknak írtam,akik privátban kérdeztek az érdekemben... Ne értsétek félre. Nektek meg köszi a válaszokat
2012. aug. 22. 08:30
 12/22 anonim válasza:
Valahol olvastam hogy kutatók találtak bizonyítékot hogy Dec. 21-én nem lesz világvége...csak reptoid invázió
2012. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Tegnap is valami villogást láttam Devecserben
2012. aug. 22. 11:47
 14/22 Karesz6969 ***** válasza:

SzellemVadász911!


Nyugi...nem lesz invázió..TUDNÉK RÓLA !!!

2012. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ok,köszi a válaszokat!
2012. aug. 22. 21:18
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Egy Gáspár Laci turné.
2012. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A türelem rózsát terem.. fél éven belöl megtudod.
2012. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ezaz... De azért mégis benne van mindenkiben az izgatottság. De ha választanom kéne,hogy a szellemekben,démonokban vagy űrlényekben hiszek,akkor az űrlényt választanám. Az sokkal reálisabb,hogy létezik
2012. aug. 26. 06:42
 19/22 anonim ***** válasza:

maja, indiai, egyiptomi, ősmagyar jóslatok szerint eljön egy égi tanító, aki nagy szellemi tudással lát el minket. a Nibiru-ról jönnek majd át. ma azt mondják, hogy az a bolygó nem létezik, mert nem találják, de gondolj bele: a plútót is csak azért fedezték fel, mert az ősi jóslatok leírták, hogy jön a nibiru, és valójában a nibiru után kutattak. véletlen a plútót fedezték fel. tehát simán létezhet a nibiru, csak nem vesszük észre, mivel a pályájának nem a középpontján van a Nap, csak a pályán tartó gravitációs erők egyenlítődtek ki. nagyon nagy pályát bejár, és elhalad mellettünk. akkor jöhetnek át...


és erősödő naptevékenységeket is jósolnak...


van a ki reptoidokat mond, pólusválást, jégkorszakot, szóval válogathatsz kedved szerint, hogy te melyikben "hiszel". csak ne lepődj meg, ha másik válik valóra :D vagy egyik sem.

2012. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem egyik sem fog valóra válni :)
2012. aug. 27. 08:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!