Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akkor most mi is okozza majd...

Akkor most mi is okozza majd az "állítólagos" világvégét?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert már megőrülök a sok fajta WorldEnd-től. Olvastam a kérdéseket (Unaloműzésből) és olyat találtam,hogy December 21.én nem fagyhalál,nem meteor,nem katasztrófák,hanem Reptoid invázió. Akkor most mi van ? Nem hiszem el az ilyesmit,csak kérdezem,hogy minek mondják az ilyeneket amikor 1999,2000,2006-ban is világvége lett volna,de nem volt. Akkor most miért lenne ? Ha jönnek azok a kib*szott Reptoid-ok,akkor az ellenállás csak ellenáll,vagy nem ? Doooorrrgggh
2012. aug. 21. 19:55
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Valami tutira fog torténni, és az UFO-k fognak jonni!!!!es megvaltoztatjáka rendszert,... en mondjuk szeretnem h valami tortenjen!!! mert mar elegem van ebbol a rendszerbol, ami korulottunk zajlik!!! valami biztos, lesz....senki sem tudja hogy pontosan mi....SENKI!!! de VALAMI lesz!!!!!!
2012. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ok,látom felizgattad magad
2012. aug. 27. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!