Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ma Savaria karneválon 20:25...

Ma Savaria karneválon 20:25 körül látott rajtam kívül még valaki megmagyarázhatatlan kör alakú repülő valamit?

Figyelt kérdés

zöld pontok világítottak rajta, sorban.

Ha van ilyen fajta repülő akkor elnézést kérek, mert nem vagyok nagyon jártas ebben, de ilyet még tényleg nem láttam! Jött egyenesen, majd hirtelen kanyart váltott és eltűnt.

Sajnos a mobilom 2mpx-es.. próbáltam lefotózni, meg videóra venni, de semmi nem látszik. Én a piac mögött voltam, ott láttam. 23/L


2012. aug. 24. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Én hiszek neked. Valószínű "ufót láttál már én is láttam néhányszor..
2012. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy elég alacsonyan szálló repülőt láttam 1 órával később a főtérről. Lehet, hogy te is azt láttad, csak akkor még magasabban száll és elnézted.
2012. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
repulo cseszealjakat nem az ufok csinaltak hanem a nemetek a masidik vilaghaboru soran!!!
2012. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!