Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 2012 aug.25. -én este kb. fél...

2012 aug.25. -én este kb. fél tízkor egy vörös, nagyon erős fényű valamit láttam a Balaton déli partja vonalában keletről nyugatra repülni. Látta-e valaki? Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
A "valami" gyorsan, magasan és hang nélkül repült. Ha - feltételezésem szerint- magasabban, mint a repülők szoktak, akkor a fényének rendkívül erősnek kellett lennie, mert akkorának látszott, mint a telihold negyede! Elmosódó, kerekded formája volt és élénkvörös színe. Egy-két perc alatt eltűnt a nyugati látóhatáron.

#UFO-észlelés #repülő tűzgömb
2012. aug. 26. 12:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is láttam tegnap hasonlót, de nem éppen a Balaton közelében lakom. Lehet hogy egy kis űrszemét volt, nem lehet tudni. :)
2012. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

Én nem láttam,de egyértelműen ufo volt,azaz beazonosíthatatlan repülő tárgy.Ennél többet nem lehet kijelenteni ebből az információból.


Az biztos,hogy nem volt:

meteor,lámpás,űrszemét,helikopter,utasszállító repülő, távirányítású játék,lufi

Mi volt?

Szerintem valamilyen idegen hajó,de hogy melyiké?

2012. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
én pápán láttam kb. 5x olyan nagy vörös repülő dolgot,mint egy csillag.szintén keletről nyugatra repült.azóta nem tudom mi volt az.:D
2012. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem aug. 25.-én este fél 10 körül volt ez? A mérete attól függött, hogy milyen messze volt. Amikor a fejem felett volt, akkor kb. a telihold negyede méretű volt és nagyon fényes élénk vörös.
2012. aug. 31. 10:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam ugyanilyet zöldben, máig nem tudom, mi volt, de amíg élek, nem felejtem el! Hangja nem volt neki, vagyis legfeljebb egy nagyon halk, nagyon magas frekvenciájú sivítást hallottam. (Gyerek voltam, érzékeny füllel...) Ennek több, mint 30 éve már. Off: a topic neve UFO észlelések, miért van az, hogy ha valaki UFO észlelésről ír, akkor jönnek a trollok, és letrollkodják? (Bocs az offért...)
2012. szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Talán a bázishoz is köze van...


[link]

2012. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sok repülőgépet, meteort, műholdat,(lemenő és felkelő napot és holdat stb.)láttam már, de ezek közül egy sem lehetett, vagy a mérete, vagy a sebessége, vagy a hangtalansága, vagy a fénye miatt.

A fénye, mint egy robbanó vörös tűzijáték rakéta, mérete egyharmadnyi telihold, sebessége, mint egy műhold, hang nélkül, vagyis magasan. Én úgy ítéltem meg (ebben nagy lehet a hibahatár), hogy egészen magasan 10 000 m felett repülhetett, de kb. 3-4szer olyan gyorsan, mint ugyanitt egy utasszállító.Ha még magasabban, vagyis műholdmagasságban volt, akkor pedig a sebessége még ennek is a sokszorosa.De a fénye erőssége és kiterjedése teszi számomra megmagyarázhatatlanná, mert ahhoz, hogy olyan távolságból ekkora fényerőt lássak, ahhoz hatalmas felületnek kell lennie.

2012. szept. 9. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!