Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi áll az idegenek érdekében,...

Mi áll az idegenek érdekében, hogy felfedjék magukat vagy hogy a háttérből manipulálják az emberiséget továbbra is?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan itt a fórumon feszegettétek, hogy egy idegen egyezményn értelmében a kormánynak (usa) fel kell fedniük a földönkívüliek itt tartózkodását az emberiség előtt és enek pl Diator szerint meg kell tőrténnie ez év nyár végéig.


Másik elmélet szerint amid David Icke képvisel a Reptíliánok az Annunakikkal szövetkezve a háttérből irányítják az emberiséget és egyáltalán nem áll érdekükben az hogy az emberiség előtt felfedjék magukat.


Szerinted melyik elmélet az igazi ? Vajon mi lehet az igazság ? Te mindek örülnél ?


2012. aug. 29. 17:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%
HA azt szeretném,hogy kiforgasd a szavaimat,akkor azt fogom írni a válaszban.Ellenkező esetben nem vagyok erre kíváncsi.
2012. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem, ez nem egy ezotéria és ufófórum. Ez a gyakorikerdesek.hu névre hallgató portál, ahol az emberek több kategóriában tehetnek fel kérdéseket és arra bármelyik regisztrált tag válaszolhat a saját belátása szerint.

Van egy csomó olyan hely az internet gyönyörű lankáin, ahol csak hívők beszélgetnek egymással és még a csillagokon is ufót látnak és bólogatnak egymásnak.


Onnan elküldhetnél. Innen nem.

2012. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
Egy másik rakás ezós csürhe pedig rögtön visszatámad a baromságaival.Na?Ugye,hogy nem is vagytok jobbak azoknál,akik lehurrognak titeket?
2012. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%

Én még sosem küldtem el senkit egy nyilvános fórumról.

Újra mondom, van megfelelő hely arra, hogy megosszátok egymással a dolgaitokat.

A csürhe rövid Ü, szerintem ezzel megmagyaráztam a kettőnk IQ-ja közötti különbséget.


[Egyébként, bár a moderátorok úgyis törölni fogják a válaszodat: szerinted kinek nagyobb az IQ-ja? Annak, aki ufótelepeket lát a Holdon vagy annak, aki a tudományos tényeknek hisz?]

2012. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 x) ***** válasza:
56%
Ez a kérdés itt most már nem arról szól hogy szkeptikus vagy nem szkeptikus. Ez most arról szól hogy ez a (feltehetően) kislány hónapok óta őrületbe kergeti az ezotéria rovat legtöbb felhasználóját. Nem is az a baj hogy ehhez hasonló teóriákkal áll elő, hanem hogy lepontozza és levélben sértegeti azokat az embereket akik nem értenek egyet vele, anélkül hogy átgondolná a válaszukat. Akár szkeptikus írta azt akár nem. Én egyáltalán nem vagyok szkeptikus, sőt. Viszont amikor valaki ennyire lejáratja a témakört és egymás ellen uszítja a válaszolókat az már sérti az önérzetemet. A szükséges lépéseket többen megtettük, valószínűleg nem eredménytelenül.
2012. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként én sem számítok igazán szkeptikusnak. Igazából a szó értelmezésétől függ.

Abban nem hiszek, hogy jönnek a reptoidok/plejádok stb.

Abban, hogy VALAHOL létezHET egy idegen faj, ami még nem járt erre, mi sem arra, igen.

Döntsétek el, hogy ez szkepticizmus-e vagy sem.

2012. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel.
2012. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Na látom te is aztán egy kúltúrember vagy öcsém! :D Gratulálok, hogy azért üzenetben tudsz anyázni.
2012. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Ha ránézek egy ilyen kérdésre, már meg sem kell néznem, kié, mert csak a tiéd lehet... de azért válaszolok, akkor is ha csak bosszantasz.


Elmondanád mi értelme van, hogy minden nap, minden percbe fárasztasz mindenkit a marhaságaiddal? Nem manipulál senki senkit, és senki nem fedi fel magát... nincsenek semmilyen idegenek, akik minket figyelnek...


De azért válaszolok:

Melyik igaz? Mint írtam egyik sem.

Mi az igazság? Hogy retardált vagy.

Minek örülnél? Ha anyádék védekeztek volna...

2012. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
56%
Ezek valóban csak elméletek. De a kérdésre válaszolva: Melyik a valószinűbb? Az attól függ hogy mi lenne az idegenek célja. Ha jó szándékuak lennének akkor az lenne logikus ha felfedik magukat. Viszont ha az lenne a céljuk hogy manipulálják az emberiséget vagy calami más gonosz tervük lenne akkor eszük ágába se jutna hogy felfedjék magukat.
2012. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!