Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufót fényképeztem? Vagy ez...

Ufót fényképeztem? Vagy ez valami más? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a képet ma reggel csináltam, tudom nem nagyon látni mert elég nagy volt a köd,elég gyorsan el haladt.



2012. szept. 16. 09:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen ez egy UFO, mert repül és nem tudjuk beazonosítani. Pontosan nem tudom hogy mi, mert nem sok látszik belőle.
2012. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lementettem és kinagyítottam, nekem léghajónak tűnik.
2012. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ez egy atmoszférikus lény, kriptid
2012. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha nagyon gyorsan haladt akkor nembiztos hogy léghajó.

Megkérdezhetem hogy helyileg hol készült a kép?

és hogy mennyire haladt gyorsan?(valami hasonlatot kérnénk)Egyébként nagyon érdekes....

2012. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Koszos a lencse
2012. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mythos!!! A kép a (Gellért Hegyről) készült, A tárgy Kb 70km/h-val ment, nagyon nagy Mákom volt hogy le tudtam fényképezni. Nem tudom hogy mi lehetett, NEM ÁLLITOM AZT HOGY "UFÓ" de Akkor mi??? valaki esetleg látta?:/
2012. szept. 16. 15:30
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy D639es reptoid felderítő űrjármű.
2012. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiváncsi az ilyen válaszokra,Ha viccnek szántam volna akkor a humor kategóriába tettem volna, De már nem is várok nagyon válaszokat mivel sajnos a kép alapján nem lehet megmondani hogy mi van rajta:S Azért köszi a normális Válaszolóknak!!!!!.:)
2012. szept. 16. 16:42
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha nem volt hangja akkor U.F.O... Idióta válaszokat meg sza*d le ..persze léggömb biztos léghajó..már régóta nem gyártják mer életveszélyes te!

Az UFO-témába javarész ilyenek irnak:

Troll,szkeptikus,vallásilag elvakult,Reptoid őrült,Tv bot,

2012. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ja... azért mondják sokan, hogy amit láttak az olimpia megnyitóján léghajó volt, mert már nem gyártják, szerintem is. Azért volt ott, mert már nem gyártják, tök logikus...


Londonba is ufónak nézték, persze, tévesen. Én először megpróbálom reálisan nézni a dolgokat... ennyi.

2012. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!