Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufót fényképeztem? Vagy ez...

Ufót fényképeztem? Vagy ez valami más? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a képet ma reggel csináltam, tudom nem nagyon látni mert elég nagy volt a köd,elég gyorsan el haladt.



2012. szept. 16. 09:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ugyanilyet láttam én is pár hete reggel, hangtalan volt, és olyan kapszula vagy nem is tudom milyen elnyújtott formája volt, és hirtelen eltűnt, pedig egy árva felhőt nem láttam az égen :O kezdek ideges lenni
2012. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen ennek sem volt semmi hangja, és mostanság egyre több az ufó észlelések.
2012. szept. 19. 09:41
 13/23 anonim ***** válasza:
Minek idegesnek lenni? Én az életbe egyet nem láttam, soha! Amúgy a világvégétől szartok mi? Hülyeség...
2012. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én nem félek, mire eljön a világ vége addigra már nem élünk:D
2012. szept. 19. 16:59
 15/23 anonim ***** válasza:
Persze A léghajó csak ugy eltünik mi idióta szkeptikus!
2012. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hol látsz te itt bizonyítékot arra, hogy hirtelen eltűnt?

Ezt csak mondták, a kérdező pedig azt mondta, gyorsan elhaladt, a léghajó pedig nagyon is gyors tud lenni, főleg erős szélben.

Am. vicces, hogy te mondod a legnagyobb hülyeségeket pl.: "nem gyártanak léghajókat", bizonyíték nélkül elhiszed, ha valaki azt mondja, látott UFO-kat és még te idiótázol. XD

Ezért nézik le azokat, akik az Ezotériával foglalkoznak.(ezek után már csak mellékes, hogy hülyeségekben hisznek)

2012. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

Letöltöttem a képet, élesítettem, negatívba raktam.


Ez egy fém valami, aminek nincs önálló fényforrása, biztos vagyok benne, hogy kissé nyújtott formája van.

UFO = Azonosítatlan repülő tárgy.

Hát ez az... Léggömb nem lehet, ugyanis a léggömb hajtóereje a hő, amit égetéssel nyernek. A nagyított negatívon ez nem látszik...


Illetve: konkrétan ennek vagy kerek, vagy ellipszis formája van (ellipszis lehet a kép elmosódásától is).


Biztos vagyok benne, hogy nem először láttál ilyet, vagy tényleg kéznél volt a gép, amivel lekaptad. :)

2012. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Íme a Lacerta interjú: [link]


Itt ír arról, hogyha hengeralakú ufo-t látsz, akkor nagy a valószínűsége, hogy egy reptiolid űrhajóról van szó. Olvasd el, mert érdekes ez az interjú.

2012. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
"Ha egy világos metálszínű szivar alakú hengeres objektumról szóló híreket hallasz, amelynek hossza a ti mértékegységetekkel kifejezve 20 és 260 m között van, és mély, zümmögő hangot hallat, továbbá 5 erős fényű vörös lámpa van rajta (…), akkor nagy valószínűséggel valaki a mi egyik űrhajónkat pillantotta meg. Ez egyben azt is jelenti, hogy az az űrhajó bajba került, vagy valaki közülünk nem volt eléggé elővigyázatos. Van egy kisebb csészealj alakú repülőkből álló flottánk is."
2012. szept. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Remélem még lesz alkalmam ilyet fotózni, csak attól a fránya ködtől alig látszik valami :S
2012. szept. 24. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!