Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a hihetetl...

Mit gondoltok erről a hihetetlen interjúról?

Figyelt kérdés
*MAGYAR FELIRATTAL!* Art Bell rádiós műsorába betelefonál egy ijesztően őszintének tűnő, magát az 51-es körzetben dolgozónak valló férfi, és a Földet megszálló Idegen létformákról beszél. *MAGYAR FELIRATTAL!*
2012. okt. 10. 09:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Egy filmet megérne a dolog az biztos!! :) Érdekes, ijesztő.. De hogy igaz-e? Hát nem tudom... én nagyon hiszek az ilyesmikben.
2012. okt. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Golan Trevize ***** válasza:
fotósopp
2012. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

11-es vagyok, a "nem" kimaradt.

Nem nagyon hiszek az ilyesmikben... :)

2012. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Antimod ***** válasza:

"fotósopp"


Akkor inkább már ódasziti. :)

Persze lenyomozhatatlan, hogy eredeti-e a felvétel vagy nem. Tudni lehet, hogy melyik rádióban mikor hangzott el?


{Amúgy nem tudom, miért pontoztatok le. Én csak a hivatalosan elfogadott verziót mondom. Vagy már az is baj? :)}

2012. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy félelmetes műfaj ez a sci-fi. Túl sokan összemossák a fantazmagóriát a valósággal.
2012. okt. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Igaznak tűnik, persze érzelmileg nem lehetett kellemes a betelefonálónak, de a saját helyzetében biztos érthető volt. A baj ott kezdődik, hogy még erre is legyintenek sokan és nevetnek egy jót!!!
2012. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#16!

Úgy gondolom, egy jó viccen nevetni kell.

A rossz viccen pedig sírni.

Más a véleményed?

2012. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Antimod ***** válasza:

Én pedig úgy gondolom Alex, hogy értelmes ember félinformációkból nem alakít ki álláspontot. Lehet, hogy akit kinevetsz, már régen kinyírta a titkosszolgálat. Akár meg is kínozhatták. Lehet, hogy ő nevetett egy jót az egészen a telefon után.

De nem lehetsz benne biztos ez alapján. (Ha igen, akkor vagy tisztánlátó vagy, vagy éppen az ellenkezője.)

2012. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
"Mit gondoltok erről a hihetetlen interjúról?" - Hihetetlen, szó szerint. :D
2012. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Golan Trevize ***** válasza:
egyébként ez az interjú annyira hihetetlen, hogy ez nem is interjú.
2012. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!