Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti elhiszitek amit David Icke...

Ti elhiszitek amit David Icke mond a reptilián lényekről?

Figyelt kérdés

Hogy uralkodnak rajtunk,és rabszolgaként tartanak stb...tiszta őrület!!!!!!!

Szóval,mit gondoltok?


2012. okt. 12. 08:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
19%

Az egész egy nagy baromság. David Icke ugyanakkora ökörségeket mond, mint 404 a reptilián-krixkraxi-lumbulábi megszálló flottáról decemberben.


Na de majd meglátjuk december 21-én :D Egy biztos: úgy ki fogom röhögni őket a reptoidos, annuakis, guargumis ökörségeikkel hogy csak na!

2012. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
68%
Vele fizetettném ki a reptoidokba belehülyülők gyógykezelését.
2012. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%
Nem ismerem David Icke-t,de ezek után meg fogom keresni a neten, ugyanis teljesen független tőle arra a következtetésre jutottam,hogy el fognak jönni,mégpedig úgy,mintha a Bibliai megjövendölt utolsó ítéletkor Jézus jönne meg (Armageddon),aki "összegyűjti az övéit, különválasztva a kecskéket a juhoktól. Az egyiket örök életre, a másikat örök kárhozatra." Magyarul bizonyos szempont alapján,ki lesz nyírva a Föld nagy része a többi,aki elfogadja az új uralkodást megkapja,hogy paradicsomi körülményeket teremtsen és rabszolgaként dolgozzon rajta. Miért annyira hihetetlen? Bár az időpont nincs megadva.
2012. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 mustafa33 ***** válasza:
Icke szerint mi magyarok vagyunk a reptoidok a Sárkány csillagképből. Tehát, mindent bele ŕŕŕŕ.
2012. okt. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

OFF:


Ezeket a "guargumikat" nem tudom kitalálta ki, de nem volt normális. A guargumi egy anyag, amit ételek elkészítésénél használnak, legalábbis így emlékszem, hogy lehet az, hogy senki nem emlékszik a guargumi botrányra? Amikor vmi termés teljesen tönkre ment, és nem lehetet guargumit tartalmazó dolgokat enni?

2012. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Az előadásain mond érdekes és igaz dolgokat, amiért érdemes ezeket megnézni, de a reptoidos és összeesküvéselméletes dolgai szerintem úgy hülyeségek, ahogy vannak.
2012. nov. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
39%
Istenem, pont az ilyen selejt válaszolók miatt tartunk itt, ahol! David tanításai pont az olyan elfuserált otthon görnyedő, a munkahelyemen túl nem adó emberekről szól, mint akik ide kommentelnek, szánalmasak vagytok, a tolerancia meg alsófokon.. mi van, ha neki van igaza mindenben? Mi van, hogyha dec.21-ben az ő jövendölései fognak bekövetkezni? Tök mindegy lesz, jól pofára estek, aztán majd elpusztultok, ha viszont ez nem következne be, a saját robotéletetekbe döglötök majd bele, nekem mindenhogy jó lesz.. szánalmas banda..:)
2012. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 mustafa33 ***** válasza:
Miaz, hogy neked mindenkép jó lesz? Nekem lesz jó, te is pusztuslsz. Csak a zok maradnak, akikről icke megírta, hogy onnan valók. De reptoid csak az lehet akinek a farkan teljes. Tudod, a gyík is utánanöveszti, ha valamiképen elveszti a végét. ha neked utánanőt, akkor neked is jó lesz, de ha úgy maradt csonkán akkor sajnálom, de te sem leszel győztes oldalon.
2012. nov. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

véleményem szerint elvi szinten sok mindenben igaza van David Icke-nek,

viszont eléggé bulvársajtó stílusban nyomul


talán - valamilyen szintű - dezinformálás az ő feladata,

talán az, hogy elterelje vagy túlterelje bizonyos dolgokról a figyelmet


mikor elolvastam az első könyvét, sok mindent feltárt abban,

de valahogy végig EGYFAJTA NYOMASZTÓ HATÁSt fejtett ki rám (a könyv olvasása)


...

érdekes, hogy nekünk mindig a nyugati "űrhajós" verziót tolják a gyíkistenekről


én valószínűbbnek tudom tartani azt, hogy ők voltak a Föld eredeti lakói

és kb. a dinoszauruszok korában kereszteződhettünk velük


és azóta ők adják - talán - az

uralkodó réteget

az intelligenciát (pl. papságot, varázslókat, mágusokat)


valahogy erről mélyen hallgatnak


nem rossz a Zekárja Sitchin féle változat sem, de szerintem ez a változat - amit említek - jóval túl mutat azon is


David Icke egyébként vastagra keresi magát a világmegszabadítással

2012. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
23:13, és ha még december 22-én is életben vagyok, kiröhöghetlek? :$
2012. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!