Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti elhiszitek amit David Icke...

Ti elhiszitek amit David Icke mond a reptilián lényekről?

Figyelt kérdés

Hogy uralkodnak rajtunk,és rabszolgaként tartanak stb...tiszta őrület!!!!!!!

Szóval,mit gondoltok?


2012. okt. 12. 08:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Már nem azért de Icke mikor beszélt invázióról?

láttam pár előadását és olvastam pár könyvét, de egyikben sem volt szó invázióról. az hogy multidimenzionális lények

egy hibrid fajon keresztül irányítanak egy szolgabolygót, amia Föld, egyáltalanán nem tűnik olyan meredeknek.

(főleg tekintve a jelenlegi "életet" és előhalott embereket a Földön)

2013. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Antimod ***** válasza:

David Icke valóban elég bulvárstílussal nyomul. Olvastam egy könyvét, láttam néhány részletet egy-két előadásából.

Ami miatt dezinformációnak érzem, az az, hogy az emberiség összes problémájáért már megint egy külső ellenségképet tesz felelőssé, ami lehet, hogy nem is létezik. Az emberi természet erre alapjáraton is hajlamos, ő pedig ezt meglovagolhatja.

Gondoljunk bele: ha hirtelen eltűnne "felőlünk" a "félreptoid" vezetői réteg, élhető, idilli hellyé változna a Föld? Minket - akár a közvetlen szűk környezetünkben - csak olyan emberek vesznek körül, akik egy élhető világot tudnának létrehozni a mostani helyett?


Tény, hogy nagyon sok esetben a körülmények alakítják a reakciót, a világszemléletet, sok mindent. De a válaszom kategórikus nem. A bajok forrása nem az embereken KÍVÜL, hanem az embereken BELÜL van. Ezt kell megoldani előbb - ha egyáltalán lehetséges - , nem pedig ujjal mutogatni a Sátánra, a "gonosz emberi természetre", a reptoidokra stb.

2013. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 mustafa33 ***** válasza:
Egy bolond százat csinál. Icke ezreket.
2013. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mátyás király meséit hamarabb elhiszem.
2013. ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Amit David Icke mond az nem hülyeség. Nem scifi. Valós tényeken alapul, ezt szögezzük le. Lehet David Icke is sok dolgot rosszul mond, de ő valós tényekről beszél. Az illuminátus is létezik, és biztosan van köze a dolognak idegen entitásokhoz.
2013. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 mustafa33 ***** válasza:
Az is tény, hogy a magyarok a sárkány csillagképből származnak és a sátán népe? mert ezt is ő mondta!
2013. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!