Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? : A pilóta, aki UFO-val találkozott!

Figyelt kérdés

Az RTL Klub Reggeli műsorában Lilu És Hajós András fogadta Szentgyörgyi Dezsőt, aki állítása szerint majd 25 éve UFO-t látott!


Sohasem beszélt róla a nyugalmazott pilóta, ám most a Reggeliben 25 év után mégis megtette! Dezső így kezdte a tájékoztatást: "Az ismeretlen repülő tárgyat már Esztergom felett észrevettük. Az utasok semmit nem érzékeltek. Nem tudom, hogy mi volt a jelenség ez volt: Esztergom fölött gyönyörű fekete égbolt, ha föntről nézzük a városokat, akkor fényoszlopok vannak, egy narancs nagyságú narancs volt. Egyszer csak egyik pillanatról a másikra helyet változtatott, majd fölénk repült ránk ereszkedett..."- mondta a pilóta, aki még azt is hozzátette, hogy összesen négyen voltak a vezérlőben és mindenki látta ezt a jelenséget.

"Elmondtam a szlovák irányítónak, hogy valami repül fölöttünk, és ő azt mondta, hogy kizárt, mert nincs a közelben repülőgép!" - Dezső szerint ez is azt bizonyítja, hogy nem csak fantáziáltak.


"Én az első perctől kezdve próbáltam mondogatni, de nem mindenki hiszi el. Van, aki azt mondja már átélt hasonlót. Egy biztos, hogy akkor megváltozott az életem, rájöttem arra, hogy én a teremtés világában egy pici kis hangya vagyok." Fejezte be Szentgyörgyi Dezső a vallomását


2012. okt. 24. 21:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szkeptikusok ehhez mit szóltok?


Aztán írsz valamit, hogy Lilunak valaki mondott valamit.


Most ehhez mit szóljak?


Fhasza!


A TV-ben meg egy csávó nagy S betűvel a hasán röpködik. Te ehhez mitszólsz?


Gyász.

2012. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Behalok itt a válaszokon már :D Föleg a viccrovatoson, mert olyan igaz :D


Amúgy amikor a kérdésre kattintottam egyböl az a paranormalos idióta reklámozó ugrott be... Kész csoda, hogy kihagyta most...

2012. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Honorare ***** válasza:

¨Szkeptikusok ehhez mit szóltok?¨


Nem mondom azt ,hogy nem... de tulzas lenne azt allitani ,hogy igen... mar csak azert is mert a talan elcsepelt kifejezes lenne erre a kerdesre... mert ugye kis szazalekban van benne valami ... de nagy valoszinuseggel semmi ertelme... szerintem. bar masok sereint meg kitudhasssa....

2012. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint szkeptikus, lefosom ezt, mert a semminél is kevesebb az értékes tartalom abban, amit leírtál. Érdekesnek érdekes, kíváncsi vagyok, mi lehetett az.


Ignoramus

2012. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%

"Az RTL Klub Reggeli műsorában"


Nekem ennyi is elég volt...

2012. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
XD
2013. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!