Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik hisznek az UFOkban, azok...

Akik hisznek az UFOkban, azok általában a reptoidokban is hisznek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Emberek. Nemár.
2012. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az "ufók" létezése logikus, hinni sem kell bennük, hinni olyasmiben szokás aminek nincs semmiféle valóságalapja. A reptoidokat meg csak az itteni népség találta ki.
2012. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ufo-t màr làttam az égen, szóval tény hogy vannak. De az màr nem, hogy gyíkemberek vezetik őket.
2012. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az UFO és a reptoid nagyon mások... ég és föld a kettő. És nem csak azért mert az 1-ik létezik, a másik nem...
2012. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
amilyen nagy az univerzum előfordúlhat, hogy léteznek olyan lények amelyek hasonlítanak a "reptoidokra", de a viselkedésük, inteligenciájuk különböző lehet, lehetséges hogy agresszív hódítók, vagy barátságos felfedezők, vagy csak még most tanúlják az eszközök használatát
2012. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

HONNAN szedte a világ a reptoidokat ?!!! annyit olvassók róluk de nem értem mi az. Bár most hogy az előttem lévő azt írta gyíkemberek már közelebb vagyok.


Amúgy az ufóknak van valóság alapjuk, szóval abban már nem kell hinni, hanem érdemes tudni. Paleoasztronauták foglalkoznak ezzel a kérdéssel, ugyanakkor ajánlom figyelmedbe az Őskori idegenek dokumentum sorozatot. A gyíkemberek talán onnan jöhetnek, hogy az összes ókori birodalom, melyből mára fent maradt valami is, beszámol égből alá szálló megnyúlt arcú, tüzes madárral érkező istenekről. Valamint szinte mindegyik nyelven ezen istenek ELNEVEZÉSE kötődött a hüllőkhöz.

2012. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Az UFO és a reptoid nagyon mások... ég és föld a kettő."


A reptoidok ufók.

2012. nov. 3. 18:03
 9/16 anonim ***** válasza:

"A reptoidok ufók."


nem, az ufo egy azonosítatlan repülő tátgy

a reptoid egy (képzeletbeli) földönkívüli faj

2012. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Az UFO= azonosítatlan repülő tárgy, a reptoid= képzeltbeli földönkívüli lény, szóval nem, a reptoid nem ufo.
2012. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!