Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg hisztek a reptoidokban...

Tényleg hisztek a reptoidokban, vagy ez csak egy vicc?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy sokan viccként értelmezik,de van olyan,aki tényleg hisz bennük?Vagy mindenki a poén kedvéért csinálja?


Én nem hiszek bennük.


2012. júl. 6. 14:23
1 2
 1/11 Dávidmester13 ***** válasza:

én sem hiszek bennük !

ezt az egész reptoid marhaságot pár unatkozó 12 éves találta ki !

kamu az egész és nem kell mindent elhinni amit itt írnak !

2012. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hitt, léteznek!


Ezek a lények léteznek és már több mint 65 millió éve jelen vannak a bolygónkon.

Több dolog függ az mellett hogy léteznek


Plejádian videók, A bennem élő reptilián c. könyv.

Vagy a bennfektes videó!


Tények sorozata, a lacerta interjú!

A youtubra több millió videót töltenek fel a reptiliánok kapcsán.


A múlt régészeti leletei, a summér birodalomban talált tábla, ami ír az annunakikról.


ez csak egy töredéke a bizonyítékok egyvelegéből.

2012. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A reptilián gyűjtőszó, s a különféle régi kultúrák misztikus lényeit foglalja össze egy megnevezésben. A mostani reptoidozásnak ehhez sok köze nincs. Valami marhaságból indult el. Nem tudom milyen mértékű ez az agybaj, én ezen a gyakorin kívül még sehol nem ütköztem bele szörfözés közben.
2012. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát, hiszed vagy sem, én is egy hasonló kérdést írtam ki a minap, csak ott az egész ezotéria kategóriában megjelenő összes ilyen hitirányzatról átfogóan kérdeztem ugyanezt. Arra jutottam, hogy sokan ahogy mondtad elviccelik, de ha már ennyire elterjedt és ismert lesz egy téma, akkor nem kizárt, hogy sokan ugyanakkor komolyan gondolják. Én tipikusan WTF fejjel reagálok a legtöbb ilyen kérdésre, és a válaszok elolvasása után is annyit tudok mondani, hogy "mivaaaaan?".


Főleg ez a reptoid izé fogott meg, mert már egyszerűen nem lehetett elkerülni ezeket a fajta kérdéseket. Kicsit szétnéztem, és szerintem egyszerű a magyarázat: ez egyfajta hullám, valaki kitalálta, teljesen mindegy, hogy laza viccelődésből, vagy halálosan komolyan-persze vannak érvek, ellenérvek, de most nem azért vagyok itt, hogy ezeket mérlegre állítsam. A lényeg, hogy eléggé megalapozott ahhoz, hogy követőkre találjon. Kb. ugyanezt gondolom egy csomó újdonsült vallásról is.


Érdekesség, hogy a kérdésem törlésre került alig egy napon belül. Az indoklás az volt, hogy sértette mások hitvilágát. Hát szerintem ez meg nekem a szólásszabadságomat sértette, mert én egyáltalán nem olyan hangsúllyal s a legkevésbé sem olyan szavakkal tettem fel a kérdést, hogy az provokatív legyen. Egy egyszerű valláskritikai eszmefuttatást akartam indítani,puszta kíváncsiságból.-nem értem miért van pont ilyen rovat, ha ekkora anarchista lázadónak nézik, aki fel is tesz ilyen témában kérdéseket.


Azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy valaki felnyomott, a kérdésemet pedig csak felszínesen átnézve törölték. Csak azért mondom, mert láttam már elég hevesen vitázni is más-más felekezetek, nézetek képviselőit itt az oldalon, és azok a kérdések több oldal ilyen vita után sem kerülnek törlésre, az enyém pedig ha jól emlékszem 2-4, teljesen semleges, elmélkedő-boncolgató válasz után eltűnt.


Szóval csak szólok, lehet a tied is így jár :), egyébként pedig te döntsd el, hogy hogyan vélekedsz erről a témáról a kapott válaszok alapján.

2012. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Létezhetnek.
2012. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Handasusnak igaza van , és 1. Ez egyáltalán nem igy van .

már a régi kulturák is irtak róluk, reptilián= hüllőszerű szapiens lény . Méghogy letűnt régi kulturák ??!?!?!

2012. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem a reptoidok félrevezetés, valójában nem léteznek, de más ufok léteznek, akik a földre járnak, de azok nem reptoidok!
2012. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Gyerekek agymenése az egész, reménykednek a létezésükben, hogy majd dec. 21-én lerohanják a Földet, és akkor ők nem mennek suliba, hanem nagy akcióhősök lesznek, akikért minden csaj oda van. :)

Lefogadom, hogy még egy vízipisztollyal sem boldogulnának, nemhogy harcoljanak...

Kíváncsi vagyok a fejekre, amikor december 21-én ugyanúgy mennek iskolába, mint ahogy eddig is. :D

2012. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha léteznek előbb utóbb úgy is kiderül, vagy beborul.
2012. júl. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A hozzátok hasonló hitetleneknek miatt lesz nagyon könnyű dolgunk lesz dec. 21-én.


Mandula ezredes

2012. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!