Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet tényként kezelni, hogy...

Joey27 kérdése:

Lehet tényként kezelni, hogy léteznek földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint 100%, hiszen az univerzum hatalmas (és kizárt, hogy egyedül lennénk), de konkrét dolgokra, bizonyítékokra gondolok.
2012. okt. 28. 09:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bizonyíték, mivel nem tudnak akkora távolságot megtenni, hogy eljussanak a földre.

Azt hogy már voltak a földön, csak a nagyon fanatikusak hiszik el.

2012. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyíték híján nem lehet tényként kezelni. Valószínűsíthető h nem vagyunk egyedül, hisz tényleg hatalmas a világegyetem, tele galaxisokkal, azok pedig tele több milliárd naprendszerrel.
2012. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényként nem lehet kezelni!
2012. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kritikát kell, hogy megfogalmazzak a tipikus "trillió másik bolygó van, tehát biztos van még élet" érveléssel szemben.


A világegyetem jelen tudásuk szerint hatalmas, de véges. Az, hogy szimplán rohadt sok másik bolygó van, még nem jelenti, hogy valószínű is lenne a dolog. Én egyszer 15m-ről hátulról kosárpalánkra rúgtam egy focilabdát és csont nélkül bement. Ez nem azt jelenti, hogy ez könnyen kivitelezhető, csak azt, hogy lehetséges, és akkor véletlenül összejött.


Az élet kialakulására is érvényes ugyanez. Semmit sem tudunk arról, hogy milyen esélye van a kialakulásának. A földi élethez tucatnyi véletlen volt szükséges, pl. egy megfelelő csillag, a bolygónk tőle megfelelő távolságban, aminek van légköre, kérge, mágneses mezeje, víz a felszínén, és forog a tengelye körül, és még mások. Lehetséges, hogy kialakul más körülmények mellett is az élet.


Gondolj a lottóra (bár egy külföldi jobb példa mint a magyar)! Hiába töltenek ki több millió szelvényt hetente, csak ritkán viszik el a főnyereményt. Ha a mi univerzumunk egy "főnyeremény nélküli hét", akkor hiába a többmillió bolygó, nincs másutt élet... de lehet, hogy valamelyik másik bolygó elviszi a főnyereményt. A Föld biztosan elvitte, de nem tudjuk, hogy van-e másik nyertes szelvény. Persze az is lehet, hogy az élet egy valószínű dolog, és több tízezer másik helyen is kialakult (pl. kettes találat).

2012. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

[link]


Seems legit.

2012. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszem, hogy van még rajtunk kívül valahol élet, de nem tudatjuk, hogy hol és milyen jellegü.


Az, hogy idelátogatnak az idegenek, csak a sok zakkant hülyesége.

2012. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

4 es

Véletlenül exponenciáis függvényt mutatnak a bolygók távolságai a naptól mérten.

Véletlenül van egy periódusos rendszernek nevezett információs halmazunk ami az anyag építőköve.

Elég kínos mivel ezt az információt nem lehet létrehozni ,sem elpusztítani.


1es


Csak te gondolod az ostoba fejeddel hogy az űrben térbeli mozgással közlekednek a hajók mivel ezt tanítják és mutogatják tudomány címén.

Valóság a térugrás amire filmes bizonyítékok is vannak .

2012. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Petboj, a periódusos rendszert is az iskolában tanítják, akkor most azt miért hiszed el? Csak próbállak megérteni...
2012. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én személy szerint tudom, hogy léteznek! Nagymamám egy másik Föld-ről érkezett, amit nevezetesen Itáliának hívnak.
2012. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!