Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezek normálisak vagy teljesen...

Nigra kérdése:

Ezek normálisak vagy teljesen gypsek?

Figyelt kérdés
plejadok meg szíriusiak? még a tudosok se találtak semmit de azé itt vannak. bizonyíték meg nuku...szánalmas
2010. dec. 2. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Áh, nyugi, semmi gond. Csak azt hiszik hogy a Télapó igazi.
2010. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
hat igen ugyanaz a kategoria
2010. dec. 2. 18:35
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Elmaradt a csütörtökre beígért óriási durranás. Szerintem az agyuk durrant el. Ezt még mi laikusok is megtudtuk volna állapítani. Szánalamas!
2010. dec. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 M@x ***** válasza:
71%

Szánalamas, mi?

Am ma este 20:00-kor jön a bejelentés!

2010. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

én normális vagyok és ezótériás téma.

érdekel hogy mi lesz de nem zárom ki lehetőségét semminek.

télapó .... csak valaki beöltözött de finneknél van olyan aki olyan munkát dolgozik :)


épp a kvantumfizikát olvasom :)

2010. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
sajtótájékoztato lesz csak kérdés h nálunk közvetiti e a tv mert telefonrol tudok csak most netezni igy meg nem tom megnézni a honlapon
2010. dec. 2. 18:54
 7/21 anonim ***** válasza:

Mint azt leirtam a másik válasznál is :


"A felfedezés lényege: egy az eddig ismertektől alapvetően eltérő biokémiai megoldást alkalmazó élőlényt fedeztek fel a Földön. Egy olyan baktériumot találtak, amely foszfor helyett arzént is tud használni szerves molekuláinak, például DNS-ének felépítésénél. "


ennyit róla.:D

2010. dec. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja ,nem kell beszarni amit mondtak.Igazából nagyon kis dolog ez a amit találtak .És mennyi idő lesz míg eljutnak a nagyhoz?
2010. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Ja amugy szerintem meg gypsik utolso vok.
2010. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van! Kiszivárgott a hír, hogy foszfor helyett arzént is képes felhasználni egy baktérium ami annyit jelent, hogy mostantól sokkal tágabb körben értelmezhető az életforma, mint fogalom.
2010. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!