Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jon Anderson már tudja, hogy...

Jon Anderson már tudja, hogy az UFO-k emberi lények a jövőből?

Figyelt kérdés

Jon Anderson, a Yes korábbi frontembere barátkozik azzal a gondolattal, hogy az ufók emberi lények a jövőből, akik saját múltjukba látogatnak vissza.


Anderson azt mondta: „Emlékszem, mikor Chris Squire és én ilyesmikről beszélgettünk, és fényképeket nézegettünk űrhajókról, fényekről és hasonlókról. Squire azt mondta, hogy mi konkrétan a jövőbeli énjeinket látjuk a képeken. Ettől a gondolattól teljesen elszálltunk. Elég hátborzongató, ha belegondolunk – ők a mi jövőbeli énjeink, akik időnként visszajönnek, hogy megnézzék, minden rendben van-e.”



Szerinted igaza van ?


2012. nov. 15. 22:53
 1/5 x) ***** válasza:
100%
Erre csak annyit mondok hogy mindenki máshogy képzeli el a körülötte lévő világot, mivel nincs két egyforma ember. Így nyilván biztosat sem lehet mondani egy elméletről. Az sem számít hogy hányan értenek egyet a világképünkkel, attól az még nem lesz valós. El kell fogadni hogy mindenki máshogyan gondolkodik. De ettől függetlenül én logikátlannak tartom ezt a jövőbeli én dolgot. Meg nyilván egyik részét sem lehet bizonyítani. Tőlem megy a többi világkép elmélet közé valahová középre.
2012. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
lol
2012. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Tudatmódosító szerek.
2012. nov. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ök a Doktort látták.... aki pedig nem ember :)
2012. nov. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Antimod ***** válasza:
Erre már én is gondoltam, de miért zárható ki, vagy még emberszerű létforma akár itt, akár más "dimenzióban"? Szóval szerintem inkább nem.
2012. nov. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!