Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » G. Coope interju. Kinek mi a...

Nemelfogult kérdése:

G. Coope interju. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Nem tudom látta-e valaki ezt a videót?

http://www.youtube.com/watch?v=hBZXkfgEABs&feature=context-v..


G. Cooper amerikai űrhajós egy rövid interjúja (sajnos csak angolul) ahol több ufo élményéről szól szűkszavúan, de egyértelműen.

Igen, YouTube, de nem fake CGI video, hanem jól követhető interjú, szóval a szokásos szkeptikus "parafos" reakcióra nem vagyok kíváncsi, szintúgy nem az ufo szó értelmezésével kapcsolatos kioktatásra, stb. Olyanoktól szeretnék véleményt hallani akiket érdekel a téma nem csak rutinból osztják a válaszokat.


2012. nov. 27. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ember elmesél pár történetet.

És?

2012. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Egy ember elmesél pár történetet.

És?"

Igen, ennyi, de ebben a mi ufo témánkban, így gondoltam valami vélemény, gondolat is jön vele kapcsolatban.

2012. nov. 28. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésekre bezzeg nem jönnek válaszok. A világvégés baromságokra megy egymillió válasz érkezik. Pedig végre egy normális kérdés. Amúgy érdekes én is olvastam erről, hogy az űrhajósok különös dolgokat tapasztaltak az űrben, idegen jelenlétet éreztek, stb. Nem tudom igaz e.
2012. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Amúgy érdekes én is olvastam erről, hogy az űrhajósok különös dolgokat tapasztaltak az űrben, idegen jelenlétet éreztek, stb. Nem tudom igaz e."


Valószínű. Elég sokan említettek már ilyesmit, sajnos többnyire szűkszavúan és jóval a történtek után. Persze ők is emberek, hibázhatnak, meg nem kell valaki feltétlen űrhajós legyen, hogy hiteles legyen a szava és a megfigyelése. Mégis, tudjuk, hogy ők rendkívüli képességűek és extrém kiképzésen mentek át. Többek között pont az idegen, szokatlan környezetben való biztos eligazodás, gyors és precíz megfigyelés és hasonlóak miatt is lettek azzá akik. Ebben a videóban Cooper pl. azt állítja, hogy látott egy ufo-t landolni. Na, ez tényleg több, mint fények az égen, amiket sokféleképpen lehet értelmezni. Azt sajnos nem folytatta, hogy erre miként reagált a bázis ahol dolgozott, stb. Nem akarta mondani vagy nem mondhatta, tisztázatlan.

És nem csak NASA űrhajósok, de oroszok is beszéltek hasonló dolgokról.

2012. nov. 29. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!