Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A közeljövőben tényleg UFO...

Jani54 kérdése:

A közeljövőben tényleg UFO látogatás lesz a Földünkön?

Figyelt kérdés
most találtam 3részes videót erröl a témáról
2012. nov. 27. 17:53
1 2 3
 21/28 Shai-Hulud ***** válasza:
65%

"alacsony szürkék jönnek :)"

Egy nagy fenét, magas szőkék! (Felemás cipőben...)

2012. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%

Szeretem ha valaki olyasmiről kérdez amit látott egy videóban...tessék művelődni: http://www.youtube.com/watch?v=4KiT96IBTyQ

Eleve már réges rég óta vannak látogatások a Földön. Az már más tészta hogy sok egomániás ezt képtelen elfogadni. Az meg már engem bosszant hogy sok az idióta aki tényleg képtelen felfogni és megérteni, az egész hóbelebanc mondanivalóját. Elébb nézettek a dolgok után, aztán jártassátok a szátok!

2012. nov. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszi a videódat!a kételkedöknek nem ajánlom és a komolytalankodoknak sem inkább a mézga aladár különös kalandjait!:)
2012. nov. 28. 11:45
 24/28 anonim ***** válasza:
55%

hát persze, én már meg is dumáltam velük egy talit.

dec. 3-án, jönnek teadélutánra. ha van kedve vkinek jönni, írjon!! szívesen látok/látunk mindenkit!

az e-mailban azt írták, hogy a mustáros kókusztej a kedvencük, azt hozzatok tea, pezsgó v bor helyett :)

2012. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
tök felesleges kérdéseket irni ufo ügyben ugyis csak hüje válaszok jönnek inkább ajánlom mindenkinek a maja a méhecske sorozatot :))
2012. nov. 30. 08:44
 26/28 anonim ***** válasza:
"csak hüje válaszok" Alapvető hogy a hülye szót ly-nal írjuk! :)
2012. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A hülye szót k-val írlyuk, ezt mindenki tugya.
2012. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen. Nemsokára... remélhetőleg... szükségünk is lenne rájuk.
2013. márc. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!