Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttam egy fényes gömböt...

Láttam egy fényes gömböt elsuhanni. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Csillebérci KFKI-nál voltam a buszmegállóban és az eget néztem amit teljesen szürke felhők takartak. Hirtelen egy fehéren fénylő gömb suhant el az égen, majd eltűnt. Mi lehetett?

2012. dec. 10. 18:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kimerítő választ!

Most én csak egyet idézek:

"Nem mindenki olyan őrült mint talán gondolod."


nem, azt semmiképp nem gondolom. A vallásos emberek nem őrültek. A hit az más kérdés. Nagyon is sokan hiszünk valamiben, ami megfoghatatlannak tűnik számunkra.


Vannak hatalmas tömegek akik Istenben vagy istenekben hisznek. Van sok más dologra alapuló hit is. Azt ha megfigyelted, abban hisznek bizonyíték nélkül az emberek, amire nem igazán van bizonyíték.


Persze a valóság lehetőségét ez nem zárja ki, de ha az igen sok okot össze vetjük, a valószínüsége a dolognak végtelenül kevés, de nem lehetetlen.


Csak azt akarom ezzel mondani, hogy legyünk racionálisak.

2012. dec. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Hát, ez azért kemény, hogy többet írtok, mint én.:D Majd elolvasom. A menyugvást arra verzióra értettem - kifelejtettem ezt kikötni -, ha földönkívüli eredetű a ojjektum. Tehát jó, ki van derülve, itt vannak! Ééljen. Utána mi van? Az UFO-hívők túlnyomó többsége ebben a beteljesült állapotban _unatkozna_. Nincs megfoghatatlan, nincs konspiráció, száraz, szemtől-szembe tények vannak. Hamarosan nézne új várnivaló és misztikum után.. Erre akartam kihegyezni ezt.


Ui.: tényleg jöhetnének már. A UFÓ-k. :(

2012. dec. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

..."Hatni kezd,,,már a szesz,

vigyázzunk,mert nagy baj lesz!... :)

2012. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

ezt a sok idióta választ:'DDDDDD

feldobtátok a hajnalom:D

2013. jún. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!